Maxima - VADITAJA

Labdien!!!
Miljie cilveki ludzu neejies stradat uz MAXIMU, kas atrodas Meldru iela 1a vaditaja tur tada ir viena Eva Svike, kas jus neuzskatis par cilvekiem un liks darit tadus darbus, kas nav jusu pienakumos, dokumentos bus viens amats rakstits a uz jusu sabloninja bus cits amats, nekartiba tur ir pilnigaka plaukti netiri, higena ka tada tur neieverojas, liek mazgat ar skabi iepirkuma ratinjus, grozus, arpusi Maximas veikalam, nesauc araaa specialu firmu, kas atbild par Maximas veikala arejo izskatu, pec parakstita liguma nemaksa, ka pienakas, ja cilveks iet uz slimobas lapas, tad par samaksu tur ir jabus ljoti uzmanigIEM...saka vienu, bet dara, ko citu...par nocenotam precem tur vispar jabus uzmanigiem, jo tiklidz pl.20 ir pedeja nocenosana, tad pie veikala jau gaida cilveki ar ieprkuma groziem un pardevejo vinjiem tos atdod jau ieprieksh sarunajusi ar tiem cilvekiem cikos vinjiem ir janak pakalj precei..un taa cilveki nes araaa nocenoto preci..apsardzet tur drausmiga Elita Vitola staiga un draudz cilvekiem, nes pate nocenotas preces araa kaut ar apsardzei to negrigs darit..

N

Komentāri (4)

J jana 25.10.2010

tik daudz sudzibu par maximu...tad jautajums, kape ta bode vel nav aizverta?

E ebrejs 27.10.2010

Пожаловалась в интернет, я понимаю что тебе очень обидно, но представь эти люди как ни в чем не бывало придут на работу и возьмутся за "старое" для них это норма.Поищи работу в болеее "развитом "заведении тебе не место среди этой челяди.

E Elli 29.10.2010

Reti kurā Maxima vispār ir normāla direktore. Vēl trakāka ir Talsos.
Direktore tikai kārto plauktos burkas, savus darbus uzkrauj citiem. Pati staigā nevīžīga. Darba laikā par papildus samaksu raksta kursa darbus. Visus darbiniekus piespiež darīt citus darbus, krāvējiem arī liek iet krāmēt preci plauktos un tad brīnās, ka atrod preces ar veciem termiņiem. Ja darbinieks nepiekrīt, tad šantažē, ja tā... nedarīsi uzbakstīšu tev pārkāpumu un atlaist no šejienes var vienā dienā.
Pati direktore arī pērk cenotās preces, ja pati nē tad dēliņš tiek atsūtīs un viņš izpērk. Tāpat dēliņš, kurš pēc štata vienības nestrādā veikalā, staigā pa veikalu un aizrāda darbiniekiem un izsaka replikas un komandē. Vārdu sakot ir kā ģimenes uzņēmums.

E erika 01.11.2010

Sliktākas direktores par Zoju Allažu ielā jūs neatradīsiet nekur.Uzvesties galīgi nemāk, tikai zin kā apsaukāties un pazemot cilvēkus.Un dara visu to ko Talsu direktore iepriekšējā stāstā.Laikam Maximas direktoriem tā māca uzvesties pirms pielaiž tos pie vadīšanas veikalos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes