www.sudzibas.lv MAXIMA Utaina kasiere!

Maxima - Utaina kasiere!

Vēlos informēt par ļoti nepatīkamu situāciju - spīķeru ielas maximā kasierei pilna galva ar utīm tā, ka kustās! Kukaiņi redzami neapbruņotu aci! Sēž, kasa galvu ik pa laikam un ar tām pašām rokām apkalpo klientus!
Vērsos pie apsarga ar lūgumu paaicināt veikalu vadītāju, taču tā izrādījās atvaļinājumā un neviens aizvietotājs, ar ko aprunāties, netika piedāvāts. Tā kā 2. Stāvā atrodas mācību centrs un daļa personāla departamenta, devos turp. Darbiniece apsolīja ar šo situāciju tikt skaidrībā un ziņot attiecīgajām personām, jo es neesot šodien vienīgā, kas par to ziņo! Ja kāds jau bija ziņojis par šādu situāciju, kas vēl ir jāgaida, lai to risinātu? !? ! Vai tiešām maximai ir tik ļoti vienalga pakalpojuma kvalitāte, ka var pieļaut utainu darbinieci pārtikas veikalā?

alergologs 29.09.2017

Kasiere ar ''odziņu''.

A Anna Korkla 16.10.2017

Šajā gadijumā vajadzēja atdot sanitāro grāmatiņu un uzreiz aizsūtīt uz mājām,vai pie lopu daktera. Bet ir daudz gadijumu kad pārtikas veikalā pārdevējas gan klepo aiziedamās, gan šķauda un špļaudās, sakiet-ko darīt tādos gadijumos ? tas ari pircējam ir ļoti nepatīkami.?