www.sudzibas.lv MAXIMA Tika meklēti iemesli, lai atvilktu no algas

Maxima - Tika meklēti iemesli, lai atvilktu no algas

Nostrādāju tikai 2 mēnešus par kasieri Maxima X un aizbēgu no turienes prom. Pirmo mēnesi saņēmu 0, 92 Ls stundā, otrajā mēnesī 1, 30 Ls stundā. Nesamaksāja nevienu virsstundu. Lika strādāt pa 7 un 8 dienām pēc kārtas, jo nav kas strādā. Strādāju no 7:00 - 22:30. strādāju kasē, lika strādāt kā pārdevējai un krāmēt vēl preces, un dienās kad nebija apsargs, vēl skatīt veikalu. Par katru nozagto cigarešu paciņu no Tavas - kases atvilka no algas, un par nozagtajām alkohola pudelēm bija jāmaksā visām kasierēm un vecākajām kasierēm. Un dienās kad bija apsargi, viņi jau neķēra tos zagļus, bet redzi mūs, ka nepamanījām, ka mums nozog cigaretes. Apsargi jau arī bija jauni vietējie šmurguļi, kuri neaiztiks savus draugus, bet labāk zaga paši. Visu laiku tika meklēti iemesli, lai tikai atvilktu no algas. Pat izdomāja tos un maksāja minimālo algu. Arī aizejot prom pēdējā mēnesī izmaksāja tikai minimālo algu.
Nekad un nevienam neiesaku iet strādāt šajā krāpnieku būrī! Lai kādi arī dziivē būtu apstākļi, noteikti ir labāka vieta kur strādāt!
Šo 2 mēnešu laikā kamēr strādāju nomainījās visi veikala pārdevēji un kasieri, tikai vadība joprojām tā pati riebīgā!

I

E ella 03.11.2008

Mes jau ari neejam!

L Lepi 03.11.2008

Jo lielāks tīkls jo lielāks bardaks. Tā būs vienmēr. To var redzēt visos Maxima veikalos, kā mainās pārdevēji vai vispār nav kam strādāt un valdībai viss ir pie vienas vietas.

Z zajacka 16.11.2008

Es joprojam stradaju maxima, jau aizejot spontani uz slimibas lapas, jau gandriz esu atlaista.Apvainojumi ir dzirdeti, patiesi nepatiesi, bet apvaino.bus minimala alga, jo esmu uz slimibas lapas, un par parkapumiem ari minimala.Bedziet projam no maximas, saku ka kasiere.Tur strada tikai tie, kam nav kur iet, pensionari un utt.

L lieniite 16.11.2008

paldies par sito sudzibu, tagad esmu 100% parliecinata ka neiesu uz maximu stradat..!

E Elena 16.11.2008

bet es maxima stradaju jau 4 gadi, un man tadas problemas nav, musu veikala ta nenotiek.es labrat eju uz darbu

D Dāvids 16.11.2008

Elena gribi man pasūkāt:_)

E Elena 17.11.2008

Dāvids tu vel mazs esi

J Juris 17.11.2008

Dāvid! Atkal tev ātri nogāja? Ah tu neraža.

D Dace Niedra 06.02.2009

Raksti uz darba inspekciju par to lēto čanaļu/žīdu/leišu kantori

M Maksim 10.04.2009

es stradaju par apsargu ja jus redzetu ko dara ar nabagiem pardevejiem viniem piespiesz ispirkt prasrockas uz 70-100 latiem neskatas pat uz to ka algas viniem ir 180 latiem mums apsargiem ari algas nogrieza algas gandris uz 70 latiem neskatoties uz to ka planu taisam vairak neka vajag un tagat spontam krizis un davai algas visiem griest nost karoce maxima ir sudu kantoris.

K Kristine 10.04.2009

Loti biezi dzirdetas sliktas atsauksmes...draudzene ari stastija..no ko jus musu laikos gribat...viss atkarigs no darba deveja un vaditajas

I iveta 12.08.2009

es ar pastradaju taja cusku midzeni menesi, nodzenaja ka suni un tad atlaida, baidas ka parbaudes laiku parstradasu.cilveki ka jau cilveki tur strada bet tie menedzeri kur vini vinus savaca?no kura meza atvilka, nejau pirmo reizi muza ar darba deveju satiekos, bet sitada kada man trapijas vina vispar ir ar cilvekiem kadreiz runajusi?varetu padomat tas suda menedzers ir baigais amats!!!jebkurs var par tadu klut!!!mazliet varas iedod cilvekam un cau!!!

M mareks 28.02.2011

stradaju maxima vairak ka gadu, par apsargu, un esmu secinajis ka katrs veikals atskiras viens no otra loti loti katra savi noteikumi likumi, taka ir ari labi veikali tikai lielas galvas visus nem priesa...

K Kaulainā 28.02.2011

Nesaprotu, kādēļ baltajiem nēģeriem vajadzīga nauda?

A Andrejs 22.07.2011

Muldeesana, un ne vairaak...

E eleonora 01.11.2011

Par attieksmi pret darbiniekiem. Ta vienkarsi ir briesmiga.Tur butu pamatigs darbs darba inspekcijai. Kapec man no rita lidz vakaram ir jaruna krieviski? Kapec japacies direktores Natalijas pazemojumi?