Maxima - Termini

Nu ziniet man ta maxisma ir lidz kaklam tas akcijas preces pusei ir pedejais deriguma terminjs - vakar izliktas olas akcija baiga atlaide skatos rit beidzas termins olam ka ta var darit ta tak var cilveki saindeties.. Piens akcija cilveki ker, bet skatos sodienien pedejais deriguma termins... Ta vini ari dara ar salatiem, bet nelik tur kur nocenotas preces stav murgs... Ka ta var darit cukas

P

P Piņķi 16.07.2012

Maxsimas ir loti biezii ta ka tam precem kuram beidzas termini uzliek uz akciju cilveki pieversat uzmanibu terminiem ..

V Vyttoriah 16.07.2012

Likums neaizliedz pārdot preci, kurai ir vēl derīgs derīguma termiņš. Pārdot var ieskaitot norādīto datumu.
Bez tam, nevajag muldēt par saindēšanos. Jebkurai precei termiņš tiek veidots tā, lai rezervē paliktu 2 - 3 dienas, kuru laikā preci izlietot, ja tas nav uzspēts. Nav jau gluži tā, ka pārtikas prece uzreiz pārvērstos indē, kā pagājis noteiktais datums.
Un - ja nepatīk termiņš, veikals nespiež to pirkt.
Domājiet tak loģiski.

P Piņķi 17.07.2012

Es uskatu ka tas nav pareizi un maximas ir loti daudz parkapumu un maxsima nenovelu neviem stradat jo tas ir istas sausmas ..nabaga darbiniekiem piespiedu karta liek izpirkt nocenotas preces murgs un tad ja nevar ta tad liek uz akciju debilums