Maxima - Taromāts

Ļoti negodīga attieksme pret darbiniekiem kuriem jāapkalpo taromāta darbība. Jau vairākās Maximās esmu dzirdējusi ka šis tīkls saviem darbiniekiem neko nepiemaksā par iekārtas uzturēšanu. Rimi jau uzreiz pieņēma maksāšanas konceptu un tur darbinieki nesūdzas. Maksima atkal grib izcelties ar mīnus zīmi. Ar šādu attieksmi šaubos vai šis uzņēmums būs pieprasītākais darba devējs starp darba ņēmējiem. Starp investoriem kur var manipulēt uz papīra ar skaitļiem un datiem jā tur tas var nostrādāt.
Lūdzu pieiet šim jautājumam nopietni, jo plānoju likt šo problēmu publiskajā telpā ,ja vajadzēs piesaistītu mēdijus. Tā tiešām ir klaja ņirgāšanās. Ar cieņu veikalā apmeklētāja Laila.

29.08.2022