www.sudzibas.lv MAXIMA Sudzibas atcelsana,atvainosanas

Maxima - Sudzibas atcelsana,atvainosanas

Velos atcelt sudzibu kas izplatita sudzibas.lv par Maxima Latvija regionalo direktori Ligu Inge publicejot to saja saita, atsaucu so sudzibu versto pret Ligu Inge, ar cienu-Mareks

J Jānis 18.09.2010

Sadeva pa ..., un tu nobijies?

D Dīdī 18.09.2010

Jā drošivien tas tā arī bija:) neskatoties uz to ka raksta anonīmi tomēr atrada:) diezgan gļēvi uzreiz padoties.

P Psihs 19.09.2010

Nomīzi, Marek?Tad tik stājies rakom un beidz netā žēloties!

M Mareks 19.09.2010

Nevis glevs vai stajies rakom, bet ir jamak atrisnat situacijas no dazadam pusem, visi gudri runa bet sad tad ir jasper solis uz abam pusem un jarod videjais cels un iespejams pat uz labo pusi, bet ja tads neradisies tad visu var griezt pat labu un iet talu talu jo talu, ne jau vienmer tas launums vajadzigs, viss vertejas un vertesies pec situacijas un turpmakas gaitas

J juris 21.09.2010

...jā, čalīt!...pastāsti kāpēc atsauc savu cūcību!...Zinot Maxima kantori nav brīnums, ka tur strādā tādi "atsaldētie"..Marek pastāsti kas par lietu...!!!...Marek...ku kū...davai stāsti...

K Keita 23.09.2010

Nu kaa, MAreks tak nevar stāstīt vairs neko, citādi viņu točna atlaidīs!