www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

MAXIMA Stendes ielā - Slikts serviss

Veikalā preču izkārtojums haotiski,pie dažādām precēm netiek klāt piemēram garšvielas stāv augšā kur pat aizsniegt nevar tas pats ir ar saknēm kuras nevar aizsniegt un vispār nomainiet tak to menedžeri lai vienreiz veikalā ieved kārtību.
Jau ieejot veikalā ir grūti pārvietoties jo ejas šauras,ja vajag saknes no apakšējā plaukta ir jaliekas četrapus,alkohola nodaļā ejas šauras ja gribas ko izvēlēties jāgaida kamēr otrs cilvēks iziet,kastes sakråmētas pa visu veikalu pircējam jau vietas nepietiek...
Katru mēnesi tiek viss pakārtots,par cik man pie mājām tas vienigais veikals gribētos tur iet ar patiku bet diemžēl tā nav,nu lūdzu tak ievediet tur vienreiz kārtību!

LvLynx 03.03.2018

Ieteiktu pameklēt internetā informāciju par veikala lielumu (m2) un par to, cik ejām jābūt platām, cik kasēm jābūt, kāda cilvēku skaita aprite ikdienā utt.
Jo lielāks veikals, jo platākas ejas.

Pēctam sūdzību uz Maximu un cerams atrisināsies

Pašam tā gadijās, ka ejot ar mugursomu gar alkohola plauktu, nogrūdu netīši Latvijas balzāma pudeli un tā saplīsa, bet nu pierādiju savu taisnību, jo nebija ne eju platums ievērots, ne gar pudelēm vajadzīgās "Maliņas" novietotas, lai pudeles nenokrīt tik viegli.

Dainis 03.03.2018

Latvijā patērētāju kultūra ir zem jebkādas kritikas. Nepatīk! Vienmēr ir iespēja izvēlēties citu veikalu, kas atbildīs jūsu ''augstajām'' prasībām..

B BK 03.03.2018

Tadas jau tik prot sudzeties, bet pasi dzive neko nav sasniegusi.

A alda112 06.03.2018

aita.!