www.sudzibas.lv MAXIMA šokē darbinieku attieksme

Maxima - šokē darbinieku attieksme

Tātad ar draugiem iegājām Maxima veikalā J-pilī Viestura ielā, lai nopirktu kaut ko dzeramu. Piegājām pie dzērienu plaukta un izvēle krita uz enerģijas dzērienu plastmasas pudelē. Bijām jautrā garastāvoklī, un kāds no draugiem man jautāja, vai šis dzēriens ir gāzēts. Es to pakratīju un mutiski atdarināju pudeles attaisīšanu, ka noskanēja it kā es būtu to atskrūvējis un izlaidis gāzi. Mēs pasmējāmies par joku, un es pudeli noliku plauktā, lai paņemtu citu pudeli, kas nav bijusi tikko sakratīta. Turpat blakus pārdevēja, kas ar muguru pret mums kārtoja plauktus, teica, lai mēs ņemam to pudeli, kuru it kā esam attaisījuši, kaut gan nekas netika attaisīts. Mēs, protams, atteicāmies, jo zinam savas tiesības izvēlēties pirkumu, tad šī pasauca apsargu. Apsargs būdams krievu izcelsmes, kas runāja lauzītā latviešu valodā, draudēja ar pudeles iezvetēšanu man pa galvu. Tad vēl viņš pats attaisīja pudeli, jo gribēja pārliecināties, vai tā ir bijusi attaisīta [...]. Beigās tika izsaukta policija un laika trūkuma dēļ mums tomēr nācās pirkt pudeli, ko attaisīja apsargs. Un vēl tā pārdevēja, kas pasauca apsargu, mani nosauca par sanarkojušos vai apdzērušos, jo acis dīvainas, kaut arī tam nebija nekāda pamata. Bet vakars tāpat bij jautrs un izdevies. Vismaz paldies par piedzīvojumu.

L Laura 27.03.2008

Čau, Salvi! ;) Smieklīgs atgadījums. Visforšāk, ka apsargs attaisīja pudeli, lai pārbaudītu - bija vai nebija attaisīta :D Un kāds bija spriedums? Viņš konstatēja, ka ir vaļā!?! Tātad jūsu vaina tika pierādīta. (Ko nu tagad vairs mēģināt izlocīties..?)

D duuda 27.03.2008

Salvi, ja nav ko darīt, tad krati kuli!

A Atis 13.05.2008

Visos veikalos ir videonoverosana.Vajadzeja prasit lai jums parada ierakstu un tad viss butu ka uz delnas:))

S Sarmīte 03.06.2008

Man gan vairāk kaitina, ka pie kases iegādātā pārtika vai nepārtika tiek vienkārši lidināta pa metāla celiņu...brrr...

B Bijusimaximiete 22.02.2009

Maija Zvejniece, ir veca pedarasiene, un maximas kantora zurka papezos.Rupja padauza, un cietsirdiga un ari launa pret stradniekiem, vina ir palaistuve, kas sluc ar katru kraveju.

J jekabpiliete 23.05.2009

tracina taadi nenormaali cilveeki ka tu. staigajiet pa ielaam, veikaliem un izdomaajiet stulbumus. dazzreiz arii man nepatiik apkalpossana veikalaa, bet vairaak tiessi pirceeji, kas speleejas ar produktiem ka idioti :(

P pohujadievs 08.02.2010

BLAD ES AR PUDELI MASTURBĒJU LAI GAN MAN IR DAIKTS-A POHUJ SPRAUDU DIRSĀ ... BEIGĀS VĒL SŪDS IZKRITA. A PĀRDEVĒJA PAT NEKO NETEICA. ZAJEBISS NE?

K Kristina 27.05.2011

Kekavas Maxima, tas ir arprats! Staiga tur maza resnite, kam pupi krit ara, tadi tesmeni, esot no prieksnieku puses.Dzerot ari.