www.sudzibas.lv MAXIMA Sniega tīrīšana, skaļš traktors

Maxima - Sniega tīrīšana, skaļš traktors

Ļoti atvainojos, bet ir apnicis darba dienās, kad ir nepieciešams tīrīt sniegu maxima xx stāvvietās, tas tiek darīts 1: 00 vai 2: 00 no rīta. Viss jau būtu ok, bet mazo traktorīti dzird visā ziemeļu rajonā. Lūgums kaut ko darīt, citiem jāguļ pirms darba, nevis jāklausās traktora dziesmas.

10.12.2023

Velvetpopstar 10.12.2023

Iegādājies aisu aizbāžņus un nevajadzēs klausīties traktora dziesmās, viņi tīra, kad satiksme ir mazāk.

K Kora Kora 10.12.2023

😂😂😂

A AnonīmsRēzekne 10.12.2023

Ļoti atjautīgs komentārs, jūs laikam katru nakti ejat gulēt ar ausu aizbāžņiem?

A annaute 17.12.2023

Ja vajadzētu, tad ietu, pie mums naktīs ir kapa klusums.

S sannas 10.12.2023

Uz tā traktora bija nosaukums Maxima? Veikalam ar šo traktoru nekā kopiga nav.Nevajag jaukt veikalu ar traktortehniku, kas tīra pilsētas stāvlaukumu. Sniegs vienmēr tiek tīrīts naktī, jo dienā tur ir pilns ar mašīnām un cilvēkiem.

A AnonīmsRēzekne 10.12.2023

Neviens nesaka tīrīt pa dienu, pēc 22:00 stāvlaukums ir tukšs, var tīrīt arī tajā laikā un tā traktortehnika nav pilsētas, ja kas.

D daviss 10.12.2023

Nečīksti. Sniegu tīra naktī jo pa dienu nav iespejams. Ja sniegu tīrītu pa dienu tad ganjau arī sūdzētos, kapēc to nevar naktī darīt😂

S sannas 10.12.2023

Maximas 100% nav un nekad nebūs.