www.sudzibas.lv MAXIMA šmaukšanās

Maxima - šmaukšanās

Aizbraucu šodien uz veikalu maxima un gribēju nopirkt ''meirāna'' iebiezināto pienu ar cukuru, laimas piparkūkas, pienu, krējumu, biezpienu un meitiņai kinder olu. Kopā rēķinot sanāca ap 5 latiem, bet pie kases kaut kā nejauši no īstās summas pārlēca par 3 latiem augstāk. Bija jāmaksā nevis 4, 75 bet 8, 13. sašutusi ka tik daudz, samaksāju, jo ar naudu ģimenē viss kārtībā. Tā netrūkst. Ejot āra no veikala, pamanu ka pārdevēja, pie kuras es pirkos, bāž kabatā palielu naudas summu. Čeku es nepaņēmu.:( Atnākot mājās, dodu meitai nopirkto kārumu, pamanu ka virsū ir maziņas spalviņas - pelējums. Lejot glāzē pienu, tas bija kautkas līdzīgs rūgušpienam, kaut vai termiņam jābeidzas vien ap 30 decembri.:( Biezpiens arī nebija no svaigajiem. Iebiezinātais piens un piparkūkas bija normālā stāvoklī, un krējums tāpat. Uz veikalu iet vairs nav jēgas.:(
Es vispār nesaprotu ka tādas preces var laist pārdošanā. Vairāk maxima neiepirkšos. Un tagad 8 lati vējā, puse veikalam, puse pārdevējai. Labāk došos uz rimi.:(

R

S sanitinja 27.12.2010

patiešām. kā tādas preces var laist pārdošanā. un piemēram, ja 'Jūs nebūtu pamanījusi to pelējumu, tad jūsu meita var pat nonākt slimnīcā.:(

D Dace 27.12.2010

Čekā vajadzēja skatīties, neaizbildinies tagad, ka čeku nepaņēmi. Uzreiz pie kases vajadzēja pajautāt kur tik daudz sanāca, paņemt čeku un saskaitīt. Parasti sitot preces kasē, Jums tak monitorā uzrāda preces cenas, tās Jūs arī neskatieties? Nu ja pašiem ir tāda vienaldzība, ka tikai mājās pie datora ir varēšana sūdzības rakstīt, bet lietas labā neko nedariet.
Izklausās kā tāda nomelnošana. Kāpēc uzreiz labāk uz Rimi?Varbūt Iki vai Elvi, Top...tur tomēr lētāk.

A Aleksa 28.12.2010

Nemuldi, ja kasiere zagtu naudu tā kā tu te mums skaisti pastāstīji, tad viņa jau sen būtu izlīdojusi no darba, ja nezināji, tad pie katras kases ir kameras, kuras novēro apsardze. Neticu, ka praktiski visi produkti bija sabojāti, drīzāk smadzenes sabojātas. Smagi. Kaitina šādas sūdzības.

R roma 28.12.2010

"Labāk došos uz rimi" :D Kuldīgā maxima izkonkurē rimi. Dar ko var, raksta sūdzības. :) Noželojami laiki. Ja tā atceras, tad pirms gadiem trijiem tieši rimi pārdevējas (Rīgā) regulāri "kļūdījās". Tagad gan vairs nav novērots.

A antons 29.12.2010

rēzija ir pilnīga ... nav ko mājās darīt, tāpēc šitādu sviestu raksta.