www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss, ne pirmo reizi.

Maxima - Slikts serviss, ne pirmo reizi.

Tātad strādāju K. Ulmana Gatves Maxima un saskaros ar šo problēmu jau kuro reizi. Bilde redzams ka biezi vien tiek slēgtas ciet abas pieejamas tualetes, piem vīriešu un inv. Vai sieviešu un inv. Kgan vajadzētu slēdzot ciet piem. Vīriešu tualeti atbrīvot invalīdu lai cilvēki kam nepieciešam tiktu iekša un nenāktos ciesties. Labi ja vajag pa mazajam vai rokas nomazgāt kgan to ari nevajadzētu liegt. Būtu patikāmi ja kkas tiktu darīts lietas laba...

smejiesvesels 15.01.2018

Ķipa sanāca ķibelīte?:D Nesen bija Bez tabu sižets, ka šādas problēmas centrāltirgū tiek atrisināta ar spaiņa palīdzību!:D

Pacco_al 16.01.2018

Es ta kā nesapratu cilvēks uz veiklu iepikties nāk vai uz ateju nokārtoties? Es piemēram cenšos Maximās neapmeklēt labierīcības, jo tiešām tās ir drausmīgas. Bet ne viens cits kā klient tur visu sasit un salauž.

A Arturs cernijs 17.01.2018

Tu tups vai ka, es tur stradaju un ta ir vie iga pieejama tolete un lat ja kliemts iebrauca veikala a vinam peksni vederu sagrieza. Gudrs tu.

D Diļa 16.01.2018

Maxima nebeidz pārsteigt.