www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss, krāpšana

Maxima - Slikts serviss, krāpšana

Kāpēc dezinfekcijas līdzekļa pudelītes lej etki? Vai tas ir normāli? Un vai man tiešam ir jāņem rati, grozss kas nemaz nav dezinficēt pēc iepriekšējiem pircējiem? Vai man ir obligāti jālieto tas līdzeklis? Tas nav normāli kad mani piespež lietot nezināmo līdzekli, kura saturs ir mainīts no oriģināla? Ludzu sniegt atbildi. [slēpt]@gmail.com

13.04.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 15.04.2020

Labdien!
Lai varētu atbildēt uz Jūsu jautājumiem, lūdzu uzrakstiet veikala adresi, kur saskārāties ar minētajām situācijām.
Atvainojamies par sagādātajām neertībām.

Klients45566 13.04.2020

Iestājies tur darbā uzzināsi visās atbildes.

Klients45566 13.04.2020

Iestājies tur darbā uzzināsi visās atbildes uz jautājumiem. Un neciksti ka mazgadigs .

"Kāpēc dezinfekcijas līdzekļa pudelītes lej etki?" - ir kāds laboratoriski apliecināts slēdziens, ka tas ir etki(lai kas tas arī nebūtu par ķīmisku savienojumu)
"Vai tas ir normāli?" - ja šis līdzeklis pilda savas funkcijas, tad jā.
"Un vai man tiešam ir jāņem rati, grozss kas nemaz nav dezinficēt pēc iepriekšējiem pircējiem?" - jā, to paredz veikala iekšējās kārtības noteikumi un valstī noteiktās sanitārās normas.
"Vai man ir obligāti jālieto tas līdzeklis?" - nē, šī līdzekļa lietošana nav obligāta. To var lietot, ja nav sava dezinfekcijas līdzekļa ar ko dezinficēt rokas pirms iepirkšanās.
"Tas nav normāli kad mani piespež lietot nezināmo līdzekli, kura saturs ir mainīts no oriģināla?" - kādi ir pirādījumi tam, ka tas nav līdzekļa oriģinālais sastāvs un kurš tevi piespiež to lietot? Tevi neviens ar varu nevelk laukā no mājām! Sēdi karantīnā, nevazājies apkārt un nevajadzēs lietot dezinfekcijas līdzekļus, ratus un grozssus pēc iepriekšējiem pircējiem!
"Ludzu sniegt atbildi. [slēpt]@gmail.com" - [slēpt]@gmail.com uzrāda kļūdu.