www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Сегодня очень сильно разочаровалась в вашем магазине! Не уверена, что вообще захочется возвращаться, потому что уже который раз кассиры и в общем работники максимы ведут себя крайне не уважительно по отношению к покупателям, которые приходят и оставляют свои же деньги! Во первых они не знают, где лежат продукты в магазине и какого-то хрена орут на покупателя из-за этого! В предверии нового года решили с семьёй закупиться продуктами у вас. И на кассе, когда мы с детьми собирали продукты ваша кассирша очень сильно заехала по пальцу штукой, которая разделяет товары покупателей! К сожалению не запомнила имя и фамилию кассира, но в любом случае вы испортили настроение как мне так и детям! Прошу предпринять какие-то меры, и поговорить с персоналом, чтобы он уважал покупателей. Это же в ваших интересах, чтобы посетители оставляли деньги в вашем магазине.

30.12.2019

Oļegs Zatlers 30.12.2019

Cik būtu patīkami izlasīt raiti kas tur rakstīts, bet baigais slinkums burtot lēnām svešā valodā.

M Mego izmeklētājs 30.12.2019

Īss atstastijums nezin kur atrodas prece,kasiere uzsita pa pirkstiem ar preces atdalošo plastmasu.maksimai tagad bus naudas trukums jo negrib tādā iepirkties .vainīgs personāls

š Ššoferis 30.12.2019

Varbūt Jums derētu arī izprast pārdevējus, jo jūs bļin ar ar to savu naudu un stāvokli,, biezo,, mūs pārdevējus un apkalpošanas sfēru nh neko nejēdzat ir svētki ir ģimenes kuras jābaro bet jūs ar savu tizlumu i garīgo bojāja i svētkus...

K Klientamnavtaisnība 30.12.2019

Честно говоря, никаких фактов, одни глупости написаны. Кто то что то там ударил случайно и из-за этого хай и выпендреж. Муть.

Reizi gadā aizvelkas uz veikalu un tagad jau baigie naudas atstājēji.

BondsBonds 31.12.2019

Ja Maksima būtu Zeme, šis stāsts izklausītos sekojoši. Nolēmu šodien, pa ilgu laiku, iziet ārā, bet man uzpūta vējš, nezinu no kura virziena gan. Pūtiens bija nepatīkams. Meklēju ceļu uz mājām. Neatradu. Satiku kādu, bet man nepaskaidroja kā tur tikt. Vairs ārā neiešu.