www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien biju iepirkties TC Valdekas Maximā, Jelgavā, pie pašapkalpošanās kasēm pirku banānus un likās, ka veikalā bija norādīta cita cena, tāpēc vērsos pie pārdevējas, kas uzrauga šīs kases ar jautājumu - vai banāniem šobrīd nav akcija? Uz jautājumu saņēmu atbildi ļoti nelaipnā tonī, ar tekstu - "jūs jau man šodien esat otrā tāda, jūs visi redzat tikai to, ko gribat redzēt. " paldies pārdevējai par "jauko" dienas sākumu. Pati strādāju ikdienā ar cilvēkiem, un tas nebūtu tas labākais veids kā palīdzēt saviem klientiem. Kā arī, ja tikai dažu stundu laikā esmu jau otrā, kas nesaprot cenu izvietojumu, varbūt arī tas būtu jāpārdomā. Žēl, ka veikala darbinieki bojā uzņēmuma slavu.

17.06.2019

R Reny 28.01.2019
Loti nelaipna kasiere (vai paligs pie pasapkalposanas kasem)Vards: Vineta, datums: 28/01/2019, laiks: 15:05-15:15

Konsultejot mani pie pasapkalposanas kases konsultants Vineta bijo LOTI nelaipna un neapmierinata par to ka es nemaceju ievadit pareizo precu skaitu

ž Žanna Voite 11.02.2019
Slikts serviss

Šodien gribēju nopirkt laša fileju 300 g, uzjautāju pārdevējai, atbilde vai nu ņemat visu gabalu vai nu pusi, kas ir daudz vairāk nēkā man nepieciešams. Uz jautājumu kāpēc tā - Tāda pavēle! Veikalā Vadībai sveiciens!

really? 17.06.2019

nu baigā dienas trauma!