www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

24.05.2019 Deglava ielas Maxima lielā klientu plūsmas laikā no pulkst. 19-20 klienti tika apkalpoti vien pāris kasēs. Turklāt klienti, kuri vēlējās pirkt vien pāris preces, nevarēja samaksāt kasē, kas domāta līdz 7 precēm, jo redz neviens neapkalpošot! Maxima? Trūkst darbinieku? Kur problēma noorganizēt servisu tiem, kam vien pāris preces?

24.05.2019

Be

Tu Turkey901 24.05.2019

Nosūtiet viņiem savu CV un darba pieteikumu, viņi novērtēs Jūsu iniciatīvu un atklās to kasi!

Ko tu: tadi kungi pieraduši lai viņu apkalpos, bet viņi saņems kukuļus no pensionāriem par katru papiru!

Bk BK 25.05.2019

Vispār, ātrās kases pieņem līdz 5 precēm, nevis līdz 7.

Nu Nunu7 25.05.2019

Ej uz pašapkalpošanās kasi

Izspiedā stradniekus no Latvijas un tagat vel 'irst! VAI KAUNA NAV? Driz ukrainas pilsoņi jūs apkalpos KRIEVU VALODĀ: CITU NAV!

" Kur problēma noorganizēt serviru tiem, kam vien pāris peces? "- - - Paņem un reorganizē!