www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

22.03.2019 Cēsu Maximaxx, Valmieras Ielā 17A, pie bērnu kases, kur priekšroka ir māmiņām ar bērniem netiek pievērsta uzmanība mammām ar bērniem un ratiem. Un tas nav pirmo reizi, tā notiek regulāri. Jautājums - priekš kam tad jums tadas kases, ja netiek ievēroti noteikumi. Pretīgi, strādā dažas kases, viss pilns un ar raudošu bērnu jāstāv rindā. Tikai tad kad pati dusmīga uzstāju un izsprucos cauri ar tekstu, ka man ir priekšroka, tikai tad tiku apkalpota. Briesmīgi!

22.03.2019

RAMONA👀 22.03.2019

Tā tas ir un būs!

B BK 22.03.2019

Vajadzēja vadītāju izsaukt. Kasierei liels FUJ.

Kases "bērniem" ir tikai mārketinga triks un reālā dzīvē kasierēm ir jāapkalpo VISI pircēji un aizrādīt kādam pircējam, ka viņš nostājies priekšā māmiņai ar bērnu, kasierei nav tiesību. Tā ka nāksies arī turpmāk savu taisnību pierādīt "ar elkoņiem".

M Madara * 22.03.2019

Ir vietas kur šis mārketinga triks tiek ievērots, ja kas! Nav ko izmantot tādus, ja netiek izmantoti.

S SantaDreimane 25.03.2019

Neesmu manījusi, ka kāda pārdevēja pasauktu māmiņu pa priekšu. Nekad :(

Smoks 23.03.2019

Nevajag visas maximas bast viena maisa cesis tatad aita vada veikalu un stulba kaza sez pie kases.
Salīdzinot rīgā gan nīcgales iela gan deglava. Problēmu nav ja ir ar bērniem kasieris apkalpo pirmos. Parējiem jāgaida

F Fredis 62 25.03.2019

Pārdevējai nav jāregulē pircēju plūsma pie kases. Maaminai ar bērnu vajadzēja palūgt pircējiem, lai palaiž, neviens nebūtu atteicis. Veikalā pircējai nebija tiesību fotografēt pārdevēju un likt interneta vietnē. Beerna māte varēja apskatīties, ka uz veikala durvīm ir zīme, ka aizliegts fotografēt. Pārdevējai iesaku griezties ar sūdzību pret ""fotogrāfi" inspekcijā, lai uzliek naudas sodu.

V vasja pupkon 03.08.2019

Parkapumus DRIKST fotografet gudrinieks!