www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Smiltenē maximas veikalā aiz gaļas vitrīnām bieži vispār nav cilvēku kas apkalpotu. Var nostāvēt 10minūtes un tad ja paveicas kāda pārdevēja iznāk no noliktavas. Vairākas reizes neesmu varējis sagaidīt nevienu apkalpojošo personālu un aizgājis prom. Neuzskatu, ka tas ir normāli darba laikā "tusēt“ pa noliktavu un neapkalpot cilvēkus.

19.01.2019

B BIBIS 19.01.2019

ko tad tu tur ej nezcik reizes, ja tevi jau iepriekš neviens neapkalpoja... klauns!

Pacco_al 20.01.2019

Es vecais burkšķi un purkšķi, cilvēkiem ir arī citi pienākumi, ne tikai sēdēt un gaidīt, kamēr kāds atnāks ar gudru ģīmi nopētīs vitrīnu, uzdos n-tos "svarīgos" jautājumus un pēc tam paprasīs iesvērt trīs cīsiņus.
Domā, ka prece pati plauktos saleks? Vai tīrība un kārtība pati uzradīsies pircēju savandītajos plauktos? Nē to kādas arī ir jādara.

M monteragi 20.01.2019

Un tapec tas ir normala situacija?

Pacco_al 21.01.2019

Tad, ja Maksimā cenu līmensi būtu kā mc2, tā tiešām tā būtu nenormāla situācija. Nesaprotu to cilvēkus, kuri ieiet "lētā gala" veikalā un pieprasa "augstas klases apkalpošanu". Nu nav tas apmaksāt un nav tas iekļauts cenā un vienalga vai tas tev liekas normāli vai ne.
Bet ja vēlies "mainīt pasauli" dodies strādāt uz Maximu, tur darbinieku vienmēr trūkst, tikai nedomā, ne nekas citus nebūs jādara kā tikai jāstāv pie vitrīnas un jāgaida pircēji. Interesanti pēc cik dienām tev šī situācija pašai liksies jau normāla?