www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Svētku vakarā (24.12) esot Rīga Plaza maximā pircējiem ir jāklausās pārdevējas Ainas pretenzijas un riebums pret savu darbu, to, ka kasē pietrūkst sīknaudas un tamlīdzīgi komentāri. Tiek izgāztas dusmas uz pircējiem un kolēģiem. Lūdzu pārskatiet viņas kompetenci strādāt šādā amatā.

24.12.2018

donna b 24.12.2018

Un Tev savukart nav kur savas dusmas izgazt sajos svetkos? Es brinos ka vispar vel ir kam pie kasem stradat, tapec ari respekte vinu darbu un ej pie eglites Glabeju slavet.

Jā, AgneseG ir tiešām nozēlojama radība. Laikā, kad cilvēki gatavojas ēst svētku mielastu, viņas svētki aprobežojas ar vazāšanos pa Maximu.

A AgneseG 26.12.2018

Jūa protams visi esat "sasodīti" gudri, bet katram ir savs darbs, kurš ir jāpadara un kāda problēma ir iet uz veikalu Ziemassvētku vakarā. Nav atšķirības no jebkura cita vakara. Vairāk man ir žēl to vīrieti, kuram pieminētā pārdevēja Aina izdeva 80 centus pa vienai monētai, tikai savā dusmu iespaidā. Pret mums bija gan laipna, bet tas vairs neko nedeva, jo viss iespaids bija sabojāts. Iesakiet tad ko cilvēkiem darīt, ja algu vai pensijas izmaksās lielās banknotēs (piem. 50eiro). Maximās tad acīmredzot nevar iet iepirkties.

I inese nordin 26.12.2018

Kada kuram butu darisana kad iet un kad neeit iepirkties, kasieres uzdevums ir apkalpot klientus jebkura laika!