www.sudzibas.lv MAXIMA slikts serviss

Maxima - slikts serviss

L īvānos veikalā MAXIMA X ,adrese Rīgas 37a, strādā kasiere NATĀLIJA LAVRENOVA, kura ļoti slikti runā latviski, ja viņa kaut ko grib pateikt kolēģiem, tad bļauj nenormālā balsī pa krieviski, ka dzird viss veikals, apspriež kolektīvu, veikala priekšnieku, darba grafiku, ar veikala pircējiem, kuri stav rindā, tad dzird šo negatīvu visa gara rinda.Apkalpo ļoti nepatīkami, rupji,izpauž veikala problēmas uz pircējiem. Viņas izskats arī nav domāts, lai sēdētu pie kases. Lai iet mazgāt grīdu vekalā. KUR skatās veikala direktors! negribās iet uz šo veikalu, bet man viņš ir tuvu...

Dainis 04.08.2018

Nesaprotu kāpēc vispār tādām lietām pievēršat uzmanību, tā taču ir maxima..

Kolta 04.08.2018

Ko no krieva var gribet...

P pantera1991 04.08.2018

Tur jau tā lieta ka,pārsvarā visās Maximās vadītāji ir krievi,un personāls Rīgā vispār prakstiski visos Maxima veikalos tā ir ,tev labdien pateiks krieviski.Slokas ielas Maximā vadītāja arī laiž vaļā krieviski ,savā krievu mēlē ,kliedz uz darbiniekiem .Pati esmu dzirdējusi jo kādreiz tur strādāju,un bija mums no rīta , pirms veikala atvēršanas augļu nodaļā sapulce,gandrīz katru otro rītu,kliedza ka neviens nemāk strādāt,respektīvi kliegts tiek uz visiem,neskatoties vai tu vainīgs vai nē:(Un pēc sapulces,tad forši strādāt,garstāvoklis tev sabojāts,un tad nav jābrīnas,kad šajā veikalā ieiet,un kad ierauga,tās nabaga kasieres sejas izteiksmi,tad viss skaidrs,ka atkal dabūjušas brāzienu pamatīgu..Šadām krievu teroristēm,kas terorizē savus darbiniekus,jābrauc strādāt uz kādu krievu "ģerevņu",tur nu viņas tiešām sapratīs,bet latvieši darbnieki,nav jānoliek zemāk par zemi.

Dainis 04.08.2018

Nekompetencei nav tautības :)

н Натали777 09.08.2018

Для меня нет разницы русский, латыш, немец, поляк. Человек независимо от национальности должен оставаться прежде всего человеком

Roberts Zariņš 04.08.2018

Nu jā. Tāda tur diemžēl ir. Cilvēkam vienkārši ir kultūras problēmas. Laikam arī ir psiholoģiskas problēmas. Jāapmeklē psihoterapeits. Vai pircējiem šo visu jāklausās?

O Oskars Zariņš 06.08.2018

Vienkārši krievu urla

н Натали777 09.08.2018

Вы вообще в курсе, что это межрассовое оскорбление? А я Вас не оскорбляла, да и вообще мне до вас никагого дела нет! Вы сами показываете свой уровень воспитания и образованности.

R Ronny 08.08.2018

Nu ko tu runā, pati esmu no Līvāniem, viss viņai ir kārtībā ar latviešu valodu un apkalpošanu. Ar klientiem viņa runā gan krieviski, gan latviski, atkarībā no klienta valodas. Apkalpo ātri un laipni. Zinu, ka daudzie pircēji, redzot viņu pie kases, steidzās tieši tur.
Komentatori, kuri runā par "krievu", paši ir slikti audzinātas cūkas. Pat nepatīkami lasīt.

Valter Švabe 08.08.2018

Ja nepatīkami lasīt par sevi Nataša, tad vienkārši nelasi! Natālija pēkšņi pamainīja savu vārdu uz Ronny, pamaini tagad vēl uzvārdu ! Un komentātori šim cilvēkam pēkšņi pārvērtās par CŪKĀM. Nu tiešām zems kultūras līmenis. Nepatīk taisnība?

Valter Švabe 08.08.2018

Par "CŪKĀM"-tu vel atbildēsi, mēs tev to apsolam. CILVĒKI NAV CŪKAS! ja tu to nezināji!

Valter Švabe 08.08.2018

Kāds tev ir priekšnieks mums nav jāzin, tas ir tavas problēmas, paturi viņas pie sevis!

Jungie 09.08.2018

Во-первых, Вы то и сами на коренного, ИСТИННОГО латыша не похожи, раз пишете 'pa krieviski'. Во-вторых, за Ваши слова можно спокойно дать статью за оскорбление личности, поэтому будьте осторожны, как бы на Вас заявление не написали, по ай-пи вычислить Вас труда не составит. В-третьих, уверенна что и Ваше имя изменено, никакой Вы не Валтер Швабе. Честно, Вы больше похожи на какую-то неуверенную бабу с заниженной самооценкой, которая только и хочет, что унизить данного кассира. Как-раз таки, Вы единственная(ый), у кого низкий культурный уровень, раз позволили себе про внешность написать. А ещё, как Вы смеете на незнакомого человека ТЫКАТЬ, кто Вы вообще такая(ой)? И в-пятых, вроде бы на бейджиках работников не указана фамилия, так откуда Вы узнали? Наверное какой-нибудь знакомый hater Наталии пишет, и уже не знает как придраться к ней.
Думаю у вас еще несколько аккаунтов, с которых себе лайки накручиваете. Вы просто очередной низкосортный человек, который возвышает себя за счет других. Стыдно таким быть. Фу. Надеюсь, Вы меня поняли, а свиньей человека назвать не страшно, то что написали Вы - страшнее. Ещё раз, будьте осторожны.

Jungie 09.08.2018

Если хотите, могу прямо сейчас найти юриста для Наталии.

Оккупант 10.08.2018

Jungie, так у вас свинья - юрист или юрист свинья?

R Ronny 09.08.2018

Maxima. Ну, что я могу сказать, человек, который пишет всё это действительно не совсем адекватен. Я вообще-то имя себе не меняла, я Наталия, и это меня полностью устраивает. По поводу жалобы, могу сказать одно-никто не в праве обсуждать мой внешний вид, это уже расценивается как оскорбление личности. Maxima-это магазин, а модельное агенство находится по другому адресу. И да, по поводу национальности, я русская и это не скрываю, но своими выссказываниями, некто "очень умный" оскорбляет всё русскоговорящее население, а это уже межрассовая война. Так, что прежде, чем что-то подобное писать подумайте мозгами!

Valter Švabe 10.08.2018

Apkalpošanas sfēras normas ir-klasisks stils, Jums par to jāpiedomā. Un protams vēl par garo un netīro mēli. Mēs esam tikai pircēji, un cik tev stundas jāstrādā, mums ir pie kājas.

н Натали777 09.08.2018

Вообще-то я в шоке, поднималась тема моего обслуживания, а вылилось всё в межрассовую войну, честно сказать, не понимаю, за что вы латыши так ненавидите нас русских.

Оккупант 10.08.2018

вот за это и ненавидят, что вы Наталья смотртите на каком языке написано, а не что написано. И вы знаете Ышакова и всю его бандитскую банду уже арестовывают, так что ждите нацыков и громко не пиз...те.

Roberts Zariņš 10.08.2018

Vienkārši vairāk negribas braukt uz Sibīriju.

Оккупант 10.08.2018

И что? Поэтому должно хотется ехать в Сибирь?

Оккупант 10.08.2018

план действий, пожалуйста. и главное план по отходу.

M Marta Laimiigaa 13.08.2018

Gogens Solncevs "ADVOKAAAT"Tovarisc ADVOKAAAT...

Valter Švabe 10.08.2018

Ja, es gribu, laikam Jūs pati esat juriste, kura nevienam nav vajadzīga...ha. un tad paskatīsimies, kam būs slikti, tad visiem būs IP adreses, netikai mana..ha, bet arī "cūku" IP arī.ESMU AR MIERU iziet detektoru. tad redzēs, meloju es, vai tad kāds cits..ha. Bet man nav jāmeklē jurists, man ir jau pazīstams jurists.

Valter Švabe 10.08.2018

Viņiem visi ir gan juristi, gan komentātori! aha...ha...

Сибирь

Valter Švabe 10.08.2018

Super, man patīk,forša bilde! Man laikam drīz tur liks braukt, kad uzzinās IP! BŪS deportācija, būs pieņemts PSRS lēmums.

O Oskars Zariņš 10.08.2018

Valters, kad brauksi uz Sibīriju, paņem mani līdzi..

Оккупант 10.08.2018

Хочу предупредить всех желающих зарезервировать места, что Ышаков к данному и конкретному этапу своей деятельности шёл 6 (шесть) лет, так что рюкзаки и палатки должны быть наготове в любой момент.

Valter Švabe 10.08.2018

Pārtulko šo, es nelasīšu!

н Натали777 10.08.2018

Тема себя исчерпала! Ув. Господин(Г-жа) Валтер Швабе, если у Вас притензии личного характера, то laipni gaidīti Maximā, и хватит разводить тут детский сад, ну, а если Вам совсем нечего делать, то пишите мемуары. У меня больше нет никакого желания тратить на Вас своё время.

Оккупант 12.08.2018

вы Наталья против коллективизма? что значит тема себя исчерпала!