www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien Ķekavas Maximā piedzīvojām diezgan nepatīkamu situāciju. Pārdevēja SIANDRA uz darbu bija ieradusies ar šausmīgām paģirām, jo pati trīcēja kā būtu pārsalusi un rokas drebēja, ka neko īsti noturēt nevarēja. No mutes smirdēja kā no lēta bāra. Paskats tiešām nozēlojams. Laiks kad biju veikalā apmēram ap 17.00 Vai tiešām Maximā strādā hroniski alkoholiķi?

Работяга 18.09.2017

Tas ir kautkada kluda, kad zolitudas maksima nobruka tad maksimas prieksnieks teica ka maksima nem tikai sievietes ar vieglu uzvedibu, domaju ka ar alkoholiku kautko parpratusi un citu cilveku panemusi..

C critical thinker 18.09.2017

pēc savas pieredzes noteicāt? cilvēks var drebēt, piemēram, pirmajā darba dienā

A Aivars Strautnieks 19.09.2017

Iepērkos šinī veikalā vairāk kā 2gadus un šī pārdevēja šeit ir jau vairākus mēnešus. Šī nav pirmā reize, kad šo cilvēku var redzēt šādā paskatā. Bet Tev ir taisnība, varbūt tās bija arī LOMKAS, bet tad no mutes nesmirdētu pēc Alkohola

S Svētais Gars 19.09.2017

Tu uz maximu ej skatīties uz pārdevējiem (kas tikai skenē tavas preces) vai iepirkties? Ej uz pašapkalpošanās kasi, ja negribi skatīties uz cilvēka.

A Aivars Strautnieks 19.09.2017

Es skatos uz cilvēkiem kas apkalpo mani, kā jebkurš cits. Tomēr veikala ķēde ir paliela un cilvēkiem kas tanī strādā jābūt profesionāli apmācītiem. Šī ir Maxima ar vienu X šinī nav pašapkalpošanās kases

Dainis 19.09.2017

Tā ir maxima, ja cilvēkam nav nekādu perspektīvu uz nākotni viņš iet strādāt uz maximu, ja šis veikals neapmierina jūsu augstās prasības varbūt jums jāiet iepirkties uz MC2?

A Aivars Strautnieks 19.09.2017

Augstākām prasībām būtu jābus pašai Maximai atlasot kandidātus.

"No mutes smirdēja kā no lēta bāra." - cik perversam ir jābūt, lai ostītu lielveikala pārdevēju muti?!?!