www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien es atpušos arvalsti tiko atbraucu mani berni dels ar sivu stasta ka 4 augusta iegaja veikala iegadaties torti un darbieniece Čote Aiga atsakas viņus apkalpot aizgaja pasauca citu pardeveju lai viņa viņus apkalpo tas bija pulkstens no15-16varat apskatit ierakstus.Man ir Jums jautajumi kapec tadiem darbiniekiem ka viņa atļaujat stradat aiz letes un izvelieties kuru apkalpot kuru ne,ja viņai pienakumi ir apkalpot,es esu šoka ka Jus atļaujat darbiniekien izvelieties kurš cienigs kurš ne,ja citi darbinieki ari ko gribešu to apkalpošu,tad kads bus servis?Manu prat ja vinja tada izveliga nevar ar savam jutam savaldit lai mazga gridus veikzla vai zales dzrbus dara tur viņai nevajadzes ar viņai nepatikamiem cilvekiem kontaktieties.Paldies par saprotni,gaidu risinajumu atbildi uz e-pastu.Ar cieņu pirceis.

P PurvaBrideejs 03.09.2017

Dienas bezjēdzīgākās sūdzības balva pienākas jums, apsveicu.

W WeakganBTFO 06.09.2017

kys

C critical thinker 03.09.2017

kādu risinājumu vēlētos kungs? visticamāk, ka persona, kam ir tiesības varbūt tikai plauktus kārtot, aizgāja pasaukt īsto. kur vispār problēma?

C critical thinker 03.09.2017

atvainojos - kundze. reaģēju uz 'pircējS'.

Aigars31 03.09.2017

Man te lejaa veikalaa pie kases nesaprot latviski kad cigaretes prasa saka chevo..

"Labdien es atpušos arvalsti" - tad laidies uz savu arvalsti un nejauc gaisu iekšvalstī!

"Paldies par saprotni,gaidu risinajumu atbildi uz e-pastu.Ar cieņu pirceis." - tā kā e-pasts nav norādīts, risinājumu piedāvāšu šeit - pirceisa eitanāzija.