www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labvakar! Gribu pastāstīt, kā Dobeles Maximā, kura atrodas Baznīcas ielā 14 attiecas pret pircējiem! Pirmkārt, ar cenu zīmēm ir vienmēr bardaks. Visi esot tik aizņemti, kaut gan zālē var atrast tikai pāris cilvēku, kas vispār zin kur, kas atrodas. Otrkārt, viņiem pastāvīgi ir problēmas ar naudas izdošanu. Treškārt, kasē sēž čigāniete, kas vispār liekas ārpus robežām. Viņa ir rupja, un neseko, ko dara. Vai tiešām tās iepriekšējās meitenes, bija sliktākas. Ir tikai piecas kasieres kuras var paslavēt, ir ātras, smaidīgas, un pretīmnākošas.

N Nožēlojami... 21.08.2017

Mazliet atslābsti un savu lepnumu noliec malā.
Es domqju ja juks alga būtu 250€ uz rokas,jūs nebūtu ar tik dzīves priecīga un ar vēlmi izzināt kur kas atrodas. Cepuri nost tām kasierem kas vēl ir priecigas un laipnas pret pircejiem.

Dainis 21.08.2017

Maxima, tas ir vergturu iestāde. kur nopelna minimālo algu un pusdienās vari ēst bezmaksas nocenotu ēdienu, kam beidzies derīguma termiņš, es jūsu vietā teiktu paldies, ka kasiere jums sejā nespļauj, katreiz , kad paejat garām..

alergologs 21.08.2017

''Treškārt, kasē sēž čigāniete, kas vispār liekas ārpus robežām'' - vispār par rasismu var arī sodu dabūt, ja nu kas.