www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien iepirkos maxima xx veikalā un biju pārsteigta. Jauna kasiere,kura iedoto naudu skaita ar kalkulatoru,apkalpojot mani pa starpam sarunajās ar citu bērnu kasē esošo pārdevēju. Kad palūdzu viņai saskaitīt iedoto naudu un izsniegt man čeku tad pretīm saņēmu īgnu skarienu un atbildi-man ir jāpalidz otrai kasei. Palūdzu viņai būt laipnakai uz ko arī saņēmu striktu-nē. Esmu 6. Grūtniecības mēnesī un pat redzot to,kasiere vienkārši igni man nepieversa uzmanību. Saldus maxima xx veikalā stradajošā pardevēja kura ka čekā noradīts bija kasieris 371 2,vispārīgi pret cilvēkiem izturās ar nicinošu attieksmi.

N

A Apzinìgà 27.07.2017

Ko tu gribèji,lai ap tevi apkàrt danco?Domà grùtniece-tad pasaules naba.

E Edgpavl 27.07.2017

Tā ir, jā. Uzreiz parādās privilēģijas vietās, kur tām nevajadzētu būt.

E Edgpavl 27.07.2017

Ja palūdzat kasierei būt laipnākai, tad jau esat šo argumentu zaudējusi... Ar kasieriem nav ko runāt, stāvi rindā, gaidi un netraucē cilvēkam darbu.

N Natālija1 28.07.2017

Gribētu redzēt ja jums tā būtu. Visi tādi kasieru aizstāvji atradušies. Vai arī paši par kasieriem srādājiet?

C Cement 30.07.2017

Kasieris ir mazkvalificēts darbinieciņš,kurš mēnesī saņem uz pusi(tā apmēram) algu par uz pusi garākām darba stundām,nekā vairums šeit esošo sūdzību drukātāju(domāta autore).Domāju,ka te lielu lomu nospēlēja grūtnieces hormoni.