www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Rakstu sakarā par Deglavas maximu. Šodien jau atkal ļoti nokaitināja pārdevējas attieksme, kuras vārds bija Ingrīda. Pirmkārt, nebija sasveicināšanās ar mani kā klientu, nebija nekādas elementārākās pieklājības frāzes, nu īsāk sakot, pieejot pie kases, nebija nekā, bija klusums no pārdevējas puses, plus visvairāk nokaitināja tas, ka normāli pajautāju, kāpēc lietai nav tagad atlaides, kad pārdevēja noskanēja preci, viņa nenormāli dusmīgi man atbildēja par to, ka jānovelk paldies karte, bet karti jau es iedevu no paša sākuma kā piegāju pie kases, līdz ar to viņai arī to vajadzēja ievērot un varēja atbildēt laipnāk, ka tūlīt novilks un būs atlaide, nevis ar tādu naidumu atbildēt man. Kurš viņai ir devis kaut kādas tiesības tādā tonī ar mani runāt. Šī nav vienīgā reize, katru reizi pārdevējas nekad nesasveicinās, visu laiku izskatās neapmierinātas ar kaut ko, dusmīgas, pie kases klusē, vispār nerunā, lai gan būtu vismaz jāsasveicinās ar klientu. Tad vēl ir bijuši cik gadījumi, kad pajautā vai nevar sagriezt, piemēram, desu pie tām desu letēm, katru reizi es dzirdu citas atrunas, tad pēc 21:00 vakarā negriežot, tad negriežot piena desas, bet tikai žāvētās, tad neesot ūdens un neko nevar nogriezt, lai gan nesaprotu priekš kam vajag ūdeni, lai sagrieztu desu. Retu reizi ir gadījušās normālas darbinieces, kuras ir sagriezušas desu un normāli apkalpojušas. Ir bijuši arī tādi gadījumi, kad piekrīt to desu sagriezt, bet uztaisa tik riebīgu sejas izteiksmi, tā it kā es viņai būtu paprasījis sazin ko. Salīdzinoši ar rimi, par rimi man nav ko sliktu pateikt, tur ir gan normāla attieksme no pārdevējām, gan ir diez gan laba apkalpošana, viss ir kā jābūt normālā veikalā, bet Deglava maxima ir vienkārši zem katras kritikas apkalpošanas jomā. Drīz tā maxima pazaudēs visus savus klientus, man, personīgi, tās pārdevējas ir atsitušas kaut kādu vēlmi vispār tur kādreiz atgriezties.

Z zuze11 12.10.2016

Tu acīmredzami esi cilvēks, kam visam viss ir slikti. Tak neej tur, ko ņemies?
P.s. Ūdens ir vajadzīgs, lai pēc lietošanas nomazgātu slaiseri, ar kuru tiek sagriezta tava piena desa!

Dīvaini, cik ir gadījies tur iepirkties, nekādu pretenziju nekad nav bijis. Tā ka visus klientus šis veikals noteikti nepazaudēs, taču tādus, kuriem galvenais ir pārdevēju attieksme, ieteiktu lielveikalu vietā izmantot veikalus, kuros ir mazāka pircēju plūsma un pārdevējai ir vairāk laika pievērsties katram klientam. Un, ja nemaldos, tad arī tajā veikalā ir pašapkalpošanās kases.

C Chelsey 12.10.2016

Ak Dieviņ tētīt, Tev reāli nav pie...., kāda sejas izteiksme ir pārdevējai, kas sver Tavas desas un vai sasveicinās vai nē? Šitādiem gudrīšiem pašiem kaut vienu dienu būtu Maximā jānostrādā, varbūt nokāpsi no saviem mākoņiem!

Latviešu tautas 16.10.2016

===
Jā... Bet visi sen jau Īrijā un Vācijā, apkalpo vecus cilvēkus pansionātos...

Latviešu tautas 16.10.2016

А ЯЙЦА ТЕБЕ ОНА НЕ ДОЛЖНА ?