www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Situācijā sekojoša! Iepērkos ar vīru, paņemam visu nepieciešamo un dodamies pie kases apmaksāt pirkumus! Acu priekšā aizver divas kases! Uz jautājumu, kura kase strādā, saņēmu atbildi, lai eju uz pašapkalpošanās kasi! Kopš kura laika man pienākums ir apkalpot sevi pašai? (visas kases bija slēgtas, strādāja tikai pašapkalpošanās!)

27.01.2024

Velvetpopstar 27.01.2024

Kopš Tā laika, kura darbiniekiem samazināja stundas līdz minimumam, Jums ir jāapkalpo sevi pašai. Pasakiet Lielu paldies maxsima vadībai, kuri nevēlas maksāt darbiniekiem par virsstundām.

S Sīka2 27.01.2024

Tev gabals nokrita, kā pati sevi apkalpoji?

S Sanita Circene 27.01.2024

Nejiet runā par to! Tev ir jābūt izvēlei! Nav man pienākums, apkalpot sevi!

S Sanita Circene 27.01.2024

Tad tik par labi caur Bolt pasūtu un pienesīs kur vēlos!

S sannas 28.01.2024

Kasi drīkst aizvērt jebkurā brīdī. Veikalā noteikumus diktē veikala darbinieki, nevis Sanita Circene. Tev neviens neko nav parādā, atnāci uz veikalu, pildi veikala nosacījumus. Nepatīk, sēdi mājās un cep bulkas.
Brīnums kā vēl pati sev pirkumus groziņā ieliki, neienāca prātā, ka vajadzēja piesist ar kāju un pieprasīt, lai darbinieki tev visu salasa un vēl mutē saliek?
Maxima, Rimi, Mego, visi šie un vēl citi tirdzniecības centri ir PAŠAPKALPOŠANĀS veikali.

M micire 28.01.2024

Tas ir ļoti ērti,šīs pašapkalpošanās kases,laikam nepadomājot,ka ļoti ērti tur nerēķināties,esat laikam kārtējā augstprātīga dāma,kuru nu ļoti vajag apkalpot.