www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien!

Lielvārdē strādā 4 pašapkalpošanās kases, bet pēdējā mēneša laikā kase ar skaidru naudu darbojas tikai viena, otra ir patstāvīgā remontā. Vai tiešām nevar vairākas nedēļas nokārtot, lai kase strādātu. Uzskatu, ka jūsu pienākums ir momentāli nomainīt kasi, nevis neliekaties ne zinis kas notiek veikalā. Veikalā patstāvīgi veidojas lielas rindas uz kasi ar skaidru naudu un to var saprast. Daudziem skolēniem, pensionāriem nav kartes un iespēja norēķināties ir gandrīz neiespējami, jo kases ar kasieri reizēm vispār ir slēgtas vai arī lielas rindas. Ļoti ceru, ka nebūšanas tiks novērstas un turpmāk domāsiet vairāk par pircējiem, nevis savu peļņu.

Ar cieņu pircēja Lielvārdē

25.10.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.10.2023

Labdien.
Paldies par Jūsu sniegto informāciju un novērojumiem.
Atsevišķās stundās, kad veikalā ir vairāk pircēju, diemžēl var rasties rindas pie kasēm. Veikala vadība par šo situāciju ir informēta un iespēju robežās cenšas rast risinājumu.
Ja kāds no veikala aprīkojumiem ir bojāts, par to uzreiz tiek informēti atbildīgie darbinieki, lai veiktu aprīkojuma labošanu. Ne vienmēr to ir iespējams izdarīt uzreiz, jo tas var būt saistīts arī ar jaunu detaļu piegāžu termiņiem no ražotāja, ko iespaidot mēs nevaram.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Cerot uz kopējo izpratni, novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

D

Velvetpopstar 25.10.2023

Mūsdienās daudziem skolēniem un pensionāriem ir kartes.

S Sīka2 25.10.2023

Tas nav atkarīgs no veikala. Remontēt brauc meistari no citām pilsētām. Un bieži vien, ir ilgi jāgaida meistars.

S sannas 25.10.2023

Atklāšu valsts mēroga noslēpumu. Paši vien vainīgi, ka nestrādā kasē ar skaidro naudu . Pirms mest iekšā visu savu maka vai kabatas saturu, vajag pārliecināties, ka tur iekšā nav visādi atkritumi. Saber aparātā centus kopā ar skrūvēm, naglām, zāģu skaidām, uzlīmēm un vēl visādu drazu, tad brīnās, ka aparāts jāremontē.
Turklāt aparātus neremontē Maxima. Tā kā pretenzija par lēnu remontu pilnīgi un galīgi nevietā.