www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Pirku preci un red bull un gaidīju konsultantu kura sēdēja un 5min laika pat nepienāca. Viņa sēdēja telefona savā un pat acis nepameta uz mani. Ap pl.14.05 Rīga Plaza. Kāpēc man jāstāv jāgaida kamēr tā sieviete izlīdis no sava telefona darba laikā. Ļoti nepatīkami ja jūsu darbinieki darba laika nestrādā tad kāpēc vispār viņa tur ir. Skata pēc? Ļoti nepatīkami

20.03.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.03.2023

Labdien.
Paldies par sniegto informāciju. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Vēlam patīkamu iepirkšanos mūsu veikalos un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu,
"MAXIMA Latvija" komanda

Dusmīgais Ainārs 20.03.2023

Pirktu ūdeni nevajadzētu gaidīt apstiprinājumu. Problem Solved 🤷😄

Good Intentions 20.03.2023

Pašam kundziņam jau grūti pievērst sev uzmanību?

Good Intentions 20.03.2023

Es parasti eju maksimāli tuvu, ja man ir preces kurām vajag apstiprinājumu vai pievēršu uzmanību nevis stāvu 5 minūtes, kā idiots kurš nemāk komunicēt.