www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Sveiki. Man ir jautājums, kam ir domātas ātrās kases, kur var nopirkt loterijas biļetes, tabaku utt. Stāsts ir tāds, uzsvēršu uz to kad šī jau nav pirmā reize ar ko saskaros! Pie pašapkalpošanas kases nevar nopirkt hiitus, viss kārtībā, saprotu, ka ir speciāls stends kur šo visu var nopirkt, bet kadeļ tur nekad neviena nav? Jau kuro reizi stāvu un gaidu (ne es vienīgā) , un tā arī nesagaidu nevienu. Priekškam ir vajadzīgs atsevišķs stends, lai netraucētu citus apmeklētājus, lai pārdevējam no kases nebūtu jāskrien uz šo stendu, kas ir "kilometru" tālumā un jakave Rinda. Lūdzu nododied Madonas Maximai xx, lai šo risina. Un runājot par citiem cilvēkiem ar ko esmu Rindā gaidīJusi kopā, neesmu vienīgā kas domā šādi! Paldies. Ceru kas mainīsies!

26.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 06.03.2023

Labdien.
Paldies par Jūsu sniegto informāciju un novērojumiem. Info centra darbiniekam, veicot citus darba pienākumus, īslaicīgi ir jāiziet no kases zonas, bet vienmēr darbinieks cenšas pārliecināties vai Info kasē nav pircēju. Informējam, ka 1.kasē, kas atrodas blakus Info centra kasei, arī vienmēr var iegādāties tabakas izstrādājumus.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām, kuras mums jānovērš.
Vēlam patikamu iepirkšanos mūsu veikalos un atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Ar cieņu
"MAXIMA Latvija" komanda

V Varēja jau labāk 27.02.2023

Sakarā nekāda, bet es klausos... Macīsiet man nesmēķêt vai nemūldê?! Ko īsti Jūs vēlaties, tā arī īsti nesaprotu. Ieliku tikai savu sūdzību, lai Maximas darbinieki (daži) beidzot sāk strādāt nevis klīst apkārt. :D Mūldu es vai Jūsu?

N Norris 27.02.2023

Tu indē sevi nost un vēl maksā par to naudu. Un pasaki pēc šitā ka nēesi vēl idiote? :D

V Varēja jau labāk 27.02.2023

Ej un savu viedokli izsaki kādam, kam tas interesē. ☺️ Vēlreiz saku: Ej māci to saviem bērniem. Šeit nebūs tā vietā kur apspriest manas nopīpējušās smadzenes vai to ka pīpēt ir slikti. Šeit iet runa par to, kad nekad neviena pie kases nav, jeziņ! 🤦🏼‍♀️

R RunčaĶepa 27.02.2023

Nē, nut tas ir loģiski - vai nu beigt tirgot "ātrajās kasēs" visu, kam ir vajadzīgs dzīvais darbinieks, vai nu... beidzot ielikt tur darbinieku, kuram, starp citu, tur jāatrodas pircēju kontroles nolukam.
Ātras kases taču ir domātas nevis kā kases bez darbinieka, bet kā vairākas kases ar vienu darbinieku.

Un rodas jautājums - vai nu trūkst dabinieku, vai nu kāds basto dabu.

R RunčaĶepa 27.02.2023

(labots) ...basto daRbu.