www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Sveiki! Šodien iepirkos veikala maxima x.
Biju nopirkusi fantu 0,5 kas bija ar cenu 0,49 centi akcija bez maksimas kartes, kasierei jautāju kādēļ man tika pie summas pieskaitīts 1,16 nevis 0,49 centi, atbilde bija kad kautkas nav tā un tā ir kāda kļūda. Atbildēju viņai to kad tur bija rakstīts tā un ta un akcijas datums bija derīgs uz ko pardeveja man atbildēja ar klusēšanu un noskatījās uz manis itka vaina būtu mani. Pirku arī nagetus nocenoti bija 0,93 centi sākuma viņa man viņus ielika pa 1,85, pectam kad saku skaidroties ielika cenu 1,24 vispār neizpratu kā tas ir, uz ko viņa man atbild kad štrifkods nocenotais neatbild uz parasto kas ir bez nocenojuma, es pajautāju vai ta ir mana vaina? Un kādēļ man jāpārmaksā ir par kautkadu jūsu kļūdu.
Un pirku zupiņas mazas kas šobrīd ir visas maximas pa 0,45 centi kuri man bija ieskaitīti pa 0,62. Pārdevējai bija vienalga galīgi uz manis un neinteresēja ko saku tadel vienkarsi beigās viņa man noņēma tos nagettus un zupas … šādas situācijas ar tieši šo pārdevēju nav pirmo reizi un domāju nebūs pēdējā ja kautkas netiks darīts.
Aizgāju prom no veikala vispārīgi pārsteigta par tādu attieksmi un liekot mani uz vietas kur neesmu vainīga vispār.

21.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.02.2023

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Diemžēl ir situācijas, kad pircēji preci, ko apskatījuši, bet nolēmuši tomēr neiegādāties, noliek citā vietā un tad var rasties pārpratums par preces cenu. Tādēļ vienmēr lūdzam preci salīdzināt ar cenu zīmi, pārliecinoties, ka cenu zīmē norādīta pareizā prece. Piemēram, no 21.02 līdz 27.02 Maxima veikalos akcijā ir gāzētais dzēriens Fanta 0.33ml skārda bundžā par cenu 0,49 euro. Jūsu čekā redzam, ka nopirkts gāzētais dzēriens Fanta 500ml PET pudelē.
Vēlamies informēt, ja esat konstatējuši neatbilstību Jūsu iegādātajai precei, Jums vienmēr ir tiesības vērsties veikalā ar preci un pirkuma čeku, lai atrisinātu problēmsituāciju.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

E

T taisnibascinitajs3 21.02.2023

Pēc čeka izskatās, ka savos 16 gados sver tuvu 100kg. Vienīgais uzturā lietojamais ir kartupeļi un ne jau uzreiz 7kg dienā.

E Evinyaa_16 21.02.2023

Kāds sakars šobrīd, kur rakstīts mans vecums , un vispār kāds Tev šobrīd sakars ir manam vecumam un svaram , kartupeļus pirku savai ģimenei un pazīstamajiem .
Bet Tev izskatās smadzenes ir aizvien ka pusaudzim.

+100)))))

T taisnibascinitajs3 22.02.2023

Vot nezinu, Evinyaa_16, kur man kā vēsturniekam, bija redzams Jūsu vecums.
Paēd vēl 14 gadus šādu šņagu ikdienā un tad pastāsti, cik pēc tam, 30 gados, kontrolieris prasa biļetes par aizņemtajām sēdvietām 5.tramvajā.

Velvetpopstar 22.02.2023

Bet tā ari kasieres vaina. Jūs uzbrūkat viņai, it kā kasierei būtu japarzina viss veikals.

K Klēr 22.02.2023

Pudele 0.5 ml fanta par 0.49? Varbūt ko esi pārskatījusies vai arī viņa stāvēja pie nocenotā? Mūsdienās ja neskatās avīzes bukletus,tad ir internetā kur ir vairums no produktiem un konkrētā veikalā.. Vienīgais kas šobrīd ir par 0.49 centiem +0.10 depozīts ir Skārdenes 330 ml fantai un kolai.

E Evinyaa_16 22.02.2023

Nē pudele stāvēja pie visam pudelēm un skārdenēm kas ir stendos ..
Un tur bija akcija ja redzēju ari 0,33 skārdenēm sprite , Fanta, un coco cola … Šodien iespējams būs pa ceļam šis veikals , tad nosūtīšu foto ar to cenu .

E Evinyaa_16 22.02.2023

Teicu skaidri un precīzi , ja iesu šodien garām šai maximai nosūtīšu foto ,kur skaidri redzami ir rakstīta cena .
Man jau ir vienalga uz so situāciju , bet vēlējos lai kautkas tiek darīts ar so pārdevēju Maxima .Uz komentāriem atbildu cilvēkiem jo cilvēki bezsakara kautko saka un atbild kaut sūdzību uzrakstīju lai talak iet lieta risināta .

K Klēr 22.02.2023

Foto albumu taisīsi vai kas? Ja tev skaidri un gaiši maxima pārstāvji pat deva atbildi ka 330ml skārdenes iet par 0.49 centi.. Bez sakars ir tas ka cenām neseko līdzi a vainīgi visi citi..

R RXX 26.02.2023

Kur bilžu kolāža?

R Reno 22.02.2023

Ķekavas maxsimā kad sāks vienreiz normāli strādāt apkalpojošā kases,kad,kad tas būs? Cik eju veikalā kases nestrādā! Cilvēku rinda stāv pie pašapkalpošanās norēķina kases un liela daļa nemāk norēķināties digitāli. Es aizrādiju mutiski maxsimas veikalā pārstāvei,uz ko viņa man ironiski pasaka,vai es varbūt vēlos strādāt par kasieri. Klapējat ciet to bordeli,ja nav cilvēku,kas strādātu par verga kapeikām. Bija doma video nosūtīt uz labklājības ministriju. Vairāk tur principā neeju un neiešu. Rimi un Elvi ir drusku dārgāks,bet ar apkalpošanu viss kārtībā

S sannas 22.02.2023

Smieklīgais Tu cilvēks, kāda labklājības ministrija Lietuviešu veikalam? Ar savu nemācēšanu nav jālielās. Durvis ar rokām arī neproti atvērt, mašīnai degvielu iepildīt, ar bankomātu rīkoties? Varbūt pie bankomāta arī stāvi un kliedz, ka pašam nauda no konta jāizņem ārā 😄😄. 21 gadsimts, Eiropā. Attīstības līmenis ka akmens laikmetā .
Ja nav to kasieru, tad ko tur ielikt? Dēļ tādiem kapeiku *isējiem arī nav to kasieru, jo Tādi kā Tu nebusi spējīgs nopirkt pat lētākās paniņas, ja katrā kasē sēdes kasieris.

S Scuncits kursh kozh 22.02.2023

Autorei ar galvu jāpadomā, protams ja tur vēl kas ir palicis no zupiņu, nagetu lietošanas uzturā!

S sannas 24.04.2023

Zoss, neredzi pati ko pērc, neatšķir pet no skārdenes, bet gribi lai kaut ko izdara ar pārdevēju? Varbūt labāk, lai kāds tev veikalā ar skārdeni iedod pa galvu, varbūt sāksi lasīt cenu zīmes .