www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Vienkārši drausmīgs veikals, nekad normāli kases nestrādā. Par vakariem vispār nerunājot, kad jau no 18:00 kases visas ciet, tikai pašapkalpošanās vaļā. Pie ātrās kases vispār murgs vienmēr saskrējuši cilvēki pilnīgi ar pilniem iepirkuma ratiem. Nekad nekas nav papildināts stāv 3 vecenes un krāmē pienu kurš tur jau ir bet preces kuras beigušās jāmeklē pa visu veikalu un jāprasa.

20.02.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.02.2023

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā iun kad r notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

Z

S sannas 20.02.2023

Un atnāca viena ar dzīvi neapmierināta tirgus bāba, lai uzrakstītu sūdzību.
Cilvēk, dīvainais , cik prātā apdalītam ir jābūt, lai domātu, ka noliktava ir bezizmēra, vai, ka veikalā nemitīgi tiek veiktas preču piegādes?
Liek plauktos to preci, kas ir pieejama, to, kas ir beigusies, no debesīm neviens neatnesīs. Ja piens ir pieejams , tad viņu arī liek, kas tur tik nesaprotams?