www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Lepirkos jūsu veikalā šodien 24.11.22 ap pl. 16: 00, 8 kasē, kad nonācu pie kases, mani sagaidīja ļoti neapmierināta sieviete, sajūta bija tāda ka es pie kaut kā būtu vainīga, nesasveicinājās un neatvadījās, tikai uzmeta pārmetošu skatienu. Ja cilvēkam nepatīk darbs kur viņš strādā, tad varbūt vajadzētu padomāt par citu darba vietu, lai citiem cilvēkiem nav sabojāts noskaņojums un sabojāts priekšstats par veikalu.

Dusmīgais Ainārs 24.11.2022

Tikkai priekš jums -

Labdien

Vēlos atstāt savu komentāru par jūsu sūdzību . Saprotu ka no pārtikas veikala jūs vēlaties lai kāds ar jums parunājas / paklanās un sniedz jums pārākuma sajūtu ka esat pie viņiem atnākuši .

Visu labu

Good Intentions 24.11.2022

Vel viena sūdzība? Kāda ziņā neapmierināta? Jūsu sajūtas ir jūsu sajūtas un kā minēja Ainārs iespējams tikai priekš jums. Nesasveicinājās, neatvadijās, jā pasaules gals. Esat eksperts, lai noteiktu vai tas ir ikdienišķs vai pārmetošs skatiens? Nepatīk veikals, darbinieki ejat uz citu veikalu pie citiem darbiniekiem.

R RunčaĶepa 25.11.2022

Jautri redzēt, kas cilvēks taisa veselus divus kontus, tikai pasūdzēties otrkārt.
Vai nē, Anastasija Dzalbe? https://www.sudzibas.lv/maxima/maxima-slikts-serviss-c2275668

R RunčaĶepa 25.11.2022

>>> Ja cilvēkam nepatīk darbs kur viņš strādā, tad varbūt vajadzētu padomāt par citu darba vietu >>>

Varat man ticēt, ja viņai būtu variants labāks, nekā strādāt par kasieri maximā, viņa tur nestrādātu.