www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Maxima vadība, ja nespējat savus veikalus nodrošināt ar darbiniekiem tad taisiet ciet. Cik var stāvēt garās rindās ja bieži strādā tik viena kase. Pēc tam pircējam jāiet aizrādīt ka Rindā 20 cilvēki lai pasauc kādu darbinieku vēl, lai otrā kase strādātu. Nav normālas algas, tāpēc arī darbinieku nav.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.08.2022

Labdien!
Lai varētu izskatīt Jūsu sniegto informāciju, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā veikalā un kad ir bijusi šī situācija.
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

P PatiesiibasMeka 21.08.2022

Nu tak pasūti par to pašu cenu tīmeklī un onkulis atvedīs līdz namdurvīm, nebūs jāstāv 20 cilvēku rindā

M Mēnesis 21.08.2022

Ja nepatīk nelasi,paskrubini pakaļu un palaizi pirkstus,varbūt būs noderīgāka nodarbe.šī lapa ir domāta sūdzībām.Tad nesēdi te.

T TransportsK 21.08.2022

Drīz visos veikalos paliks tikai pašapkalpošanās kases un max 1 kasieris, kas ir/ būs ļoti motivējoši, lai apgūtu to lietošanu, kas ir, nu jau, vienkāršakas un saprotamākas par mobilo telefonu.

S Sauljuks 27.08.2022

Ar laiku Maxima veikali pāries Lidl stilā. Pārdevēju vairs nebūs. Ņemsiet to kas būs salikts pa trauciņiem. Nebūs jāstāv garās rindās pēc ēdiena. Kuru tāpat pēc 10m nometisiet kādā plauktā.