www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Ļoti slikts serviss! Katru reizi ejot uz veikalu ir jāgaida garā Rindā, pieejot pie informācijas centra ar jautājumu kādēļ stāv 100 cilvēki rindās un strādā tikai 2 kases, darbinieki atbild rupji un Saka ka neesot darbinieku. Kasiere nerunā valsts valodā un rupji atbild, jo viņu neapmierina tas ka nesaprotu ko viņa Saka krieviski. Lūdzu veriet vairāk kases vaļā, savādāk katru dienu rakstīšu sūdzību.

16.08.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 17.08.2022

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā ir notikusi šī situācija.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

L

Good Intentions 16.08.2022

Pie vienas vietas viņiem tavas sūdzības un papildu kases netaisīs vaļa - papildus darbinieks, izmaksas. Ej pašapkalpojies.

н НеКариньш 16.08.2022

Tāpēc ka latvieši NEGRIB tur stādāt!

Лаура, полностью поддерживаю! Пожалуйста, проверь как будет сегодня, держи нас в курсе, как обещала!

L lauraaa9 17.08.2022

Okay! Šodien dodos uz to pašu veikalu, vēlāk došu ziņu, kādi pārsteigumi mani sagaidīs šoreiz.

S sannas 17.08.2022

Kā tad tur īsti ir? Tu nesaproti krievu valodu, bet stāsti, ka jau teica, ka nav kas strādā? Tad kādā valodā galu galā runāja kasiere?

P Pardevmax 18.08.2022

Ja,un v3r53771 komentaru izlasija un saprata...vai tik to valodu nepieminejat lai visi saraustitos,un maxima saktu rikoties,vai vienkarsi kasiere nepatika un belejaties lai ta sanemtu rajienu...nezinu smieties vai raudat-var rakstit sudzibas,var blaut veikala,bet ja nav kam stradat,tad nav.labi ka vismas tas 2 kases strada...vai domajat ka maximas valde atbrauks un kase iesedisies?vai domajat ka aiz maximas durvim stav rinda ar tiem kas grib stradat?tas nav ta zelta dzile kura kads gribetu tikt...ja kaut kas nepmierina parastas kases var iet uz pasapkalposanas kasem.tas runa latviski un nav jastav gara rinda...

Лаура, прошу доложить обстановку по вчерашнему дню и сегодня прошу без опозданий. Нужно понимать какая ситуация в магазине и собираются-ли они что-то с этим делать!