www.sudzibas.lv MAXIMA slikts serviss

Maxima - slikts serviss

8:20 iepirkos, strādāja tikai pašapkalpošanās kases, kur iepirkties var tikia ar karti, bet ko darīt cilvēkam kuram ir tikai skaidra nauda, stāvēju gaidīju, paprasīju cikos atnāks kasieris, izrādās darba laiks tiem no 11:00. Man bija jāsteidzās uz darbu. Biju salasījusies prāvu pirkumu iet prom nebija variants, stāvēju veikala vidū, lai atrisinātu šādu situāciju, labi, ka bija kāds, kas varēja man naudu pārskaitīt uz konta. Kāpec es nevaru atnākt un iepirkties laicīgi bez problēmām?

15.06.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 16.06.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
MAXIMA veikalos pašapkalpošanās kasēs pastāv iespēja norēķināties arī ar skaidru naudu. Lūdzu uz [email protected] uzrakstiet veikala adresi, kurā vēlējāties veikt pirkumu.
Ar cieņu MAXIMA Latvija .

D Dakterwhoo 15.06.2022

Kas par murgu,tikai Rimi pašapkalpošanas kases var norekinatues tikai ar karti,Maximas pašapkalpošanas kases var norekinaties ari ar skaidru naudu...vajadzeja apjautaties ja nezinajat

D Dakterwhoo 15.06.2022

Un jau sen Maxima praktize ka no rita un pedejo stundu pirms slegsanas strada tikai pašapkapošanas kases.vareja jau pierast,jo mainit šo praksi vini netaisas

A AiK 15.06.2022

Nevajag saņemt algu aploksnē vai izgrābt visu no konta un problēmu nebūs

K Klēr 15.06.2022

Nu pašapkalpošanas kasēm reizēm ar kartēm ir vienā pusē un ar skaidru naudu/karti ir otrā vairākums maximās tā ir. Iespējams nepamanijāt. Jo nu negribās ticēt ka agri no rīta strādāja pašapkalpošanās ar kartēm tikai ,ka nekā nāk veci cilvēki un diez vai daudzi izmanto kartes.

S sannas 15.06.2022

Neblamē sevi! Nevajag stāvēt veikala vidū un gaidīt brīnumu! Pašapkalpošanās kasēs var norēķināties arī ar skaidru naudu! Nevajag izdomāt savu teoriju, cilvēki nav dumji, nevienā Maximā nav kases tikai ar bankas kartēm!

Good Intentions 15.06.2022

Ko darīt? Iet iepirkties tur kur var norēķināties ar skaidru naudu, bet cik zinu, tad gandrīz visās maksimās pašapkalpošanās kasēs ir iespēja norēķināties ar skaidru naudu. Jebkurā gadijumā paši sev sagādājat problēmas neturot grašus uz kartes.

E esmeraldae 16.06.2022

Varējāt paprasīt nevis cikos atnāks kasieris, bet vai pie pašapkalpošanās kasēm var maksāt ar skaidru naudu.