www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Maximas ir ļoti nepatīkami veikali, pirmkārt, apkalpošanas kultūra ir zem jebkuras kritikas, īpaši Maskavas ielā 256, kur bieži strādā viena kase pīķa stundās, īpaši nepatīkama ir kasiere gados ar melniem matiem, kas ne tikai neprot pat sasveicināties, bet atklāti rupji izturās pret pircējiem, pat, ja tie ir bērni vai pensionāri, kā arī šajā veikalā reti kurš runā latviski, cik nācies saskarties, tikai 2 kasieres zin valsts valodu (vismaz līmenī, lai sasveicātos). Protams, ka citos Maxima veikalos, situācija nav labāka, tāpēc došu priekšroku Rimi un Lidl, kam tomēr atrodas iespēja uzturēt gan labākā kārtībā veikalus, gan augstāku klientu apkalpošanas līmeni.

14.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 17.06.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Ar atbildīgo darbinieku tika veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par radušos situāciju un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.

K

Komentāri (9)

T Tehnikis 14.06.2022

Bet ko jus gribejat no tada uznemuma kurs maksa kapeikas saviem darbiniekiem un visu laiku vinus prese par neko. Ta nav ta darbinieka vaina ka vins tads-so adbildibu jauznemas veikala vaditajam.

K Klients-22 14.06.2022

Nu bet tajā pašā Rimi algas ir līdzīgas, tomēr, darbinieki tomēr strādā labāk. Protams, ka algas ir mazas, bet tas nenozīmē, ka darbinieki var slikti izturēties pret klientiem, viņi jau nav vainīgi.

K Klēr 14.06.2022

Nu vel ir tāda iespēja kā pašapkalpošanās kases, kur pats vari skenēt savus pirkumus, ja piem strādā tā viena kase. Tad nebūs nemaz tajā rindā jāstāv.( vairumā maxima veikalos tādas ir uzstādītas) Ja jūs nezinājāt tad veikalus apmeklē diez gan daudz cilvēku, un ja katrs ņem un nomet preci/preces kur pagadās tad protams būs bardaks un tos bardakus ne tikai maxima veikalos var redzēt bet citos arī.

K Klients-22 14.06.2022

Ne visās Maximās ir pašapkalpošanās kases, manis pieminētajā veikalā to nav, turklāt, veikals ir pietiekoši mazs, lai to uzturētu kārtībā, nez kāpēc citiem tīkliem ar to problēmu nav vai ir krietni mazāk, kā arī, pīķa stundās tikai, kad sāk aizrādīt, tad atver vēl kādu kasi un tie darbinieki neatnāk no zāles - tad varbūt problēma ir tajā, ka veikals nemāk plānot darbu un neiet atpūtā vai pusdienās kad ir vislielākais cilvēku skaits veikalā? Tāpat Jūsu argumenti nepaskaidro kāpēc veikala darbinieki ir rupji un komunicē tikai krieviski.

K Klēr 14.06.2022

Nu es jau nesaku ka visās ir, lūdzu lasam teksts no iepriekšējā komentāra : (vairumā maxima veikalos tādas ir uzstādītas) ja Tu domā ka zāles darbiniekiem nekā cita nav kā tikai kārtot veikalu nu man ir žēl jo viņiem darāmā ir pietiekoši citreiz pat citu darbinieku darāmos uzkrauj ,jo daudzās tirdzniecības vietās ir darbinieku iztrūkums un ir pat bijis tā,ka kasieriem ir jāpilda zāles darbinieku uzdevumi tikai tādēļ ka nav kas strādātu. Nu Tu vari aizrādīt cik Tu vēlies, bet nu kādam uz tie saucieniem nebūtu jāklausās pēc būtības jo Tu neesi ne viņu priekšnieks ne menedžeris. Tev arī ir jāsaprot tas, ka tas ka neatrodās tirdzniecības zālē nenozīmē ka atpūšas vai ir pusdienās , tajās noliktavās iekšā ir tik daudz kastes plusā ja atved jauno preci , tad ir jāiet viņa atrast, jo ne visu tev iedot jau pasniegtu. Labrīt, pirmo dienu dzīvojam Latvijā? Uz tirgus un visur citur arī būs lielākā daļa krievu, un Tu vari brīnīties cik Tu vēlies, bet arī ļoti liela veikalu daļa neņem darbiniekus tikai tādēļ ja nav krievu valodas , tas nekas ka zini latviešu. Varbūt reti kāda vietā pieprasīs tikai latviešu un paveiksies, bet nu dzīvē ir savādāk. Liela daļa pašas Latvijas sastāv no krieviem, vai tādiem kuri dzima Latvijā bet visu dzīvi runā krieviski. ( Pēkšņi visi tādu patriotismu uzstāda kad ak jel kur Tu biji visus šos gadus ka tikai tagad pa krieviem ieminējies?) Te var diskutēt un diskutēt cik vien sirds vēlās.

S sannas 14.06.2022

Dīvainais cilvēk, kasierim ir jāpaspēj ne tikai kasē sēdēt, bet arī produkciju plauktos izlikt. Mazākos veikalos katram kasierim ir sadalīti plaukti, kur ir jāpiepilda. Ja viņš sēdēs kasē, tad tādi sūdzambībeles kliegs ka tukši plaukti stāv. Kad tiem cilvēkiem būs gana vienreiz. Un taču nav kauna nemaz ienākt veikalā un savus noteikumus uzstādīt. Jūs atrodaties cita teritorijā, nevarat savaldīt emocijas, neprotat neko vairāk par vienu valodu, sēdiet pie ratiem mājās!

Good Intentions 14.06.2022

Maza samaksa, iespējams papildus darbi un vel pīķa stundā vienam apkalpot cilvēkus. Es arī būtu neapmierināts.

K klientamnavtaisniba23 15.06.2022

Kura laika tad viniem butu jaiet partraukuma?vai ari jus domajat ka cilveks var bez partraukuma stradat 8 un vairak stundas?jus darbiniekus par vergiem turat,vai?nekad nevar zinat kura bridi bus cilveku piepludums katra diena tas ir savadaks,es zinu,nacas sava dzive pastradat gan maxima gan rimi...viena diena tas bus 12 tos,nakasja ap trijiem,jusu kantori laikam ja rakstits ka iesiet rīt 12tos,vai vnk uzliksiet zimīti partraukums tad viss,un Jums pie kajas vai tur gaida kad vai ne.Jus esat pasaules nabs vai?ka ari pat ja cilveks nak no noliktavas nenozime ka vins tur sedeja kartis speleja kamer Jus "nabadzins" rinda mocijaties,noliktava atrodas preces kas jafase,jasaliek konteineros,galu gala vienkarsi atrast lai izliktu zale,jauztaisa cenas un daudz kas cits...

K klientamnavtaisniba23 15.06.2022

Es jau nerunāju par to ka kasieriem,vismaz kad es tur strādāju,lai strādātu tieši kasē bija jābūt vismaz 2 kat latv.val.zināšanām(ja esi krievvalodigs),kas nozīme ne tikai saprast klientu bet ari mākt atbildēt,nezinu ka tagad.un bieži nāca maximas komisija parbaudīt zināšanas sarunas gaitā.bet atceros pat tagad kundzi, kura sarikoja skandalu par to, ka atbildēju citam klientam krievu valodā,neskatoties uz to,ka klients pats runāja krieviski.teica ka mani jaatlaiž,jo nedrikstu darbā runāt krieviski,kaut gan ar viņu runāju latviski.ta ka nojaušu ka šeit tada pati situacija.un klients-22-Jums jāaiziet pie ārsta,parbaudit galvu,ka ari parbaudīt ambiciju līmeni asinīs...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes