www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Atkal nācās aiziet no veikala neko nenopērkot. Gaidīju vairāk kā 15 minūtes un tā arī iepirkuma ratiņus nedabūju. Ir pieejami tikai groziņi, bet ne visiem tas ir ērti. Sūdzos jau ne pirmo reizi. Uz brīdi ratiņi parādās un tad atkal pazūd. Kamdēļ pat mazmaziņais mini rimi var vienmēr pircējiem piedāvāt iepirkuma ratiņus? No rītiem un vakariem maximā strādā tikai komandas izkliedzošās pašapkalpošanās kases, tamdēļ tajā laikā tur neeku. Tagad pa dienu - nav iepirkuma ratiņi. Turpmāk labāk uzreiz jāiet uz rimi vai lidl. Tur ir ratiņi un kases strādā.

05.01.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.01.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju, novērojumiem un ierosinājumiem. MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz lietām, kuras mums jāuzlabo.
Lai varētu izskatīt Jūsu sūdzību, lūdzu atrakstiet kurā veikalā Jūs vēlētos lai veicam uzlabojumus.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos."
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

D

I IRKOTEIKT1 05.01.2022

Nu tad neej uz maximu,
problēma atrisināta

Good Intentions 05.01.2022

Man atkal vienā maxima ir tikai ratiņi un kaitina, ka nav groziņu.

G Gulbenietis 05.01.2022

Karalienei nepatīk pašapkalpošanās kases :D. Tad eju uz aibi vai citro un maksā vairāk..

Tērēts 15.01.2022

Ak, Andžān, Andžān! Kāds neveiksminieks biji visu mūžu, tāds esi palicis! Dienām šeit tupēt un driķelēt ntos komentārus! Nožēlojama Tev tā dzīvīte! Divu bērnu tētuks pilna laika komentātors tenku portālā!

G Gulbenietis 21.02.2022

Tērētajam Pabērziņam.. Tu esi 2. grupas invalīds, galvas dēļ. Kukolds, ar kuru pat sieva nedzīvo kopā.

Crystal Mayden 30.01.2022

Rimi un Lidl jūs gaida! 🙃
Bet ja nu tomēr gribās Maximu + ratiņus bez 15min gaidīšanas , tad brauciet uz lielajām Maximām.
Problem solved. 🤷‍♀️