www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien. Vēlējos nopirkt enerģijas dzērienu centrāltirgus ielas veikalā. Kā dokumentu uzradīju braukšanas tiesības, uz ko pārdēvēja rupjā formā tieca ka tas neder (lai gan citos maxima veikalos pārdeva bez problēmam) . Ne pases ne id kartes diemžēl tanī brīdī līdzī nebija uz ko pārdevēja rupji pateica "uz redzešanos". Varbūt pats neesmu bez vainas, bet šādu attieksmi točna neesmu pelnījis. Neatceros kases numuru (liekas, ka 3.) , bet kasiere sēdēja pie ieejas veikala no tirgus paviljonu teritorijas, tuvāk narvesen kioskam. Tā bija sieviete ap 50 g. V. Vārda nezinu, jo beidžiks nebija piespraudēts. Turklāt maska bija novilkta no deguna. Notikuma laiks 01.10.2021 ap pl 9: 30.
Lūgums atgadināt šai pārdēvējai par klientu apkalpošanas standartu.

01.10.2021

Papildināts Boynextdoor 01.10.2021

Upd Kases numurs - 4

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 04.10.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, kasieres pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu (ID karti vai pasi).
Ar cieņu,
Maxima Latvija

B

R Riebīgā. 01.10.2021

Ak tu nabadziņš vai nabadzīte. Aizej uz stūri un paraudi.

B Boynextdoor 01.10.2021

O, re kur arī maximas darbinieki-provokatori atskrēja. A es te gaidīju kad jūs parādisieties😅😅😅

_ _betux_ 01.10.2021

Alkoholu , enerģijas dzērienus , cigaretes tabaka u.tt pēc LIKUMA drīkst pārdot tikai ar PERSONAS APLIECINOŠU DOKUMENTU 🤦🏼‍♀️ Un tas ka tev pārdeva kautkur ar autovadītāja apliecību pasaki paldies ..

Good Intentions 02.10.2021

Ir pilnas tiesības nepārdot. Ja gribēji sūdzēties, tad vajadzēja sūdzēties par tām vietām, kur pārdeva.

D Dodo East 02.10.2021

Ko Centrāltirgū tiešām nevarēji citu alkoveikalu atrast? Tur pie paviljoniem var atrast lētāk nekā Maximā?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 02.10.2021

Ja iepriekš kkur pārdeva ar tiesībām, tās pārdevējas darbojās nelikumīgi. Tas tā ;)
Pati 2,5 gadus biju pārdevēja, un uiiii, kā man nācās to žļurgu klausīties, ko šādi cilvēki (kā autors) runā.
Tas ir likums, ka, bāc, personu apliecinošs dokuments ir TIKAI pase vai ID. Viss!
Pārdevēja visu izdarīja pareizi. Nav ko - jau sen tas, ka kLiENtaM VieNMēR iR TaiSNīBa ir tikai teikums.

Un vispār - kā var nenēsāt id vai pasi līdzi? :D