www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Esmu 2. Gr. Invalīde ar kustību traucējumiem.
07.06.2021. Iepirkos maxima veikalā saharova 20 Rindā nācās nostāvēt 40 min. , kaut gan priekšā bija 3 cilvēki. Kasiere Valentīna, (971-2) mani dzina pie citām kasēm maksāt, jo viņas kase esot tikai klientiem ar bērniem, kaut gan pie kases ir norāde ka tur apkalpo invalīdus. Tādu bezkaunību nebiju vēl redzēJusi. Redzot, ka es jau uz iepirkumu ratiem knapi turos kājās viņa mani vienkārši ignorēja visu laiku aicinot uz priekšu pircējus ar bērniem. Iet meklēt citu kasi, kad nevari paiet ir pārāk neiespējami. Jautāju garāmejošam darbiniekam, vai tad šai kasē neapkalpo invalīdus ja ir norāde. Darbinieks atbildēja ka tur apkalpo visus. Tomēr kasiere turējās pie sava un manus produktus nepieņēma skaļi dzenot mani uz citu kasi. Tad pienāca priekša cita sieviete, arī ar invalīda apliecību, tai kasiere pieņēma produktus apmaksai. Kas par tādu neredzētu briesmoni sēž zem invalīdu zīmes un nerro invalīdus. Tāda fūrija vispār drīkst strādāt tādā vietā?

Z