www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien nevarēju samaksāt rēķinam to summu ko velējos, jo tādas funkcijas nav. Lai gan līdz šodienai tā maksāju. Kasiere nevarot ievadīt ar roku. Iemāciet. Jo visus gadus maksāju tieši tā ka gribēju, kas par jaunumiem. Maxima, atrodas vidus prospekta 1.

22.05.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 24.05.2021

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju. Šī tehniskā kļūda tika apzināta un ir atrisināta.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
Maxima Latvija

S sannas 22.05.2021

Kāpēc rēķini jāiet maksāt uz veikalu? Sūdzību uzskricelēt visi gudri. Pa šo laiku varēji caur internetu samaksāt savu rēķinu. 21 gadsimts!

E Ekspertunaba 22.05.2021

Ja viņi piedavā šādu iespēju tad tam ir jāstradā.Tā var teikt arī par ēdiena pasūtīšanu,ja nav garšīgs vai nav piegādāts-gatavojiet pats.Taxi neatbrauc-macies vadīt mašinu pats vai ej ar kajām.Saslimis esi,neej pie ārsta-izmanto saules gaismu.Nē!Ja ir pakalpojums-tam jāstrādā.Ja tas nestrādā tad vajag anulēt šādu pakalpojumu.Jūs nevarat zinat kapēc cilvēks maksā šādi,varbūt vinš neizmanto ibanku,vai viņam ir bloķēta šāda iespēja.

Z ZaikaTatjanka 22.05.2021

Mine toze tak bila

S sannas 23.05.2021

Опять Вас к о то в Махиме бил? Мне Вас искренне жаль.

"" 22.05.2021

Kasieri nav vainīgi. Vainīgi ir priekšnieki jo nav apmācījuši. Nav apmācījuši tā ir viena tikai lieta. Un vēl viņi maksā saviem darbiniekiem viszemākās algas un vēl bij trağēdija. Uz Maksimas veikalu vispār nevajadzētu iet. Ļoti neveiksmīga un riebīga firma.

S sannas 23.05.2021

Tiek piedāvāts apmaksāt rēķinu. Vai ir rakstīts, ka summa ir maināma? Ja svītru kods ir uzdrukāts tāds, kuram nav iespējama summas maiņa, jūs varat izstiepties un sarauties, nekas nesanāks. Sūdzēties vajag rēķinu drukātājam, lai drukā kodu, ko var nolasīt un rediģēt.

V Viesis8901 23.05.2021

Es domāju ka sūdzības autors runā par to,ka šāda iespēja pastāveja līdz šim,bet tagad nav,līdz ar to nav skaidrs kāpēc noņēma šādu iespēju.Bet nesaprotu pie ka ir vainojams kasieris-ja nav funkcijas aparata ko viņa var izdarīt.Ir jāzvana pa tiešo augšā Maximāi,lai tie skaidro kas un kāpēc.