www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Jau otro reizi viens un tas pats apsargs Maximā Daugavpils Kandavas ielā mani burtiski izbesija. Pirmajā reizē, kad taisījos paņemt veikala ratus, viņš mani izstūma no veikala ārā, jo redz tas nekas ka rati ir, bet cilvēks nav izgājis. Vai man jāskaita cik cilvēku iziet, redzu ka rati stāv, eju iepirkties. Un protams viņš uz manu jautājumu atbildēja krievu valodā.. Šodien atkal aizgāju uz to pašu veikalu maxima Kandavas ielā, tas pats apsargs, man vajadzēja tikai avīzi, bet šis sēž pie kases un aizrāda, ka jāņem grozs. Grozs dēļ vienas avīzes? Es saprotu, tādi noteikumi, bet nevajag jau pārspīlēt, veikals tukšs, cilvēku nav, apsargs redzēja ka man tikai avīze, nē, jāiet atpakaļ un jāņem karzina. Un būtu laiks pašķirot darbiniekus, ne man ir jāzin krievu valoda, bet viņiem latviešu valoda gan jāzin.

02.04.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 06.04.2021

Labdien!
Paldies, ka pastāstījāt par situāciju! Esam ieviesuši virkni drošības risinājumu, lai palīdzētu nodrošināt noteikto 2m distanci starp klientiem – uz grīdām izvietotas plūsmu sadalošas uzlīmes un pie kases aicinām doties tikai pēc kasiera uzaicinājuma, veikalos iepirkties drīkst tikai ar iepirkumu ratiem vai groziņiem, kas palīdz nodrošināt distanci un kontrolēt cilvēku skaitu. Vīrusa izplatības ierobežošana ir abpusēja sadarbība, tāpēc aicinām ik vienu būt atbildīgiem un ievērot visus MK noteiktos noteikumus un ierobežojumus arī attiecībā par obligātu groziņu vai iepirkumu ratu paņemšanu, ieejot veikalā, tādējādi kopā samazinot un apturot vīrusa izplatību visas sabiedrības interesēs.
Ar cieņu,
Maxima Latvija

н НеКариньш 02.04.2021

"Un protams viņš uz manu jautājumu atbildēja krievu valodā" - - - IZVAROT, NOŠUT UN PAKART!
"ne man ir jāzin krievu valoda, bet viņiem latviešu valoda gan jāzin." - - - С какого перепугу? Daugavpils ir pilsēta, kura krievu valodu pavaldā likai tikkp piedzimūšī! Un viņš NAV no apkalpojūša personāla, tatad viņam latviešu valodu jazin TIKAI A1 limenī!

M Marita Cirule 02.04.2021

Daugavpils ir Latvija.

н НеКариньш 03.04.2021

Финляндия: В настоящее время большинство населения говорит на финском языке — 91,5 %. На шведском говорят 5,4 % населения. После обретения Финляндией независимости, согласно особому закону, принятому в 1922 году, в стране до настоящего времени сохранилось употребление двух государственных языков — финского и шведского. То есть в Латвии 25% населения для которых русский - родной, НО только один государственный, а у северного соседа - менее 6% шведы, но шведский ГОСУДАРСТВЕННЫЙ!

н НеКариньш 03.04.2021

Daugavpils ir Latvija. - - - С этим никто не спорит, но это ещё не значит что должен быть один язык при таком количестве русских. Гляньте на Бельгию: Официальные языки нидерландский, французский и немецкий. Хотя немцев кот наплакал...

M Marita Cirule 03.04.2021

Nu ar šo sūdzību es mevēlējos likt uzsvaru uz valodu, bet attieksmi.Un vienalga pastāvu uz to, ka valoda ir jāzin dzīvojot Latvijā.Attieksme apsargam ir briesmīga, itkā viņš būtu ļoti augstā amatā, cilvēkus stumt no veikalā ārā viņam nav tiesību,un ja nu es nesaprotu ko viņš man saka krievu valodā?Tā tam jābūt, norma?