LV RU
www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Man joprojām nav skaidrs, kam ir domātas māmiņu kases. Šodien, es grūtniece 8 mēnesi nostāvēju un noskatījos kā apkalpo garo rindu ar cilvēkiem bez bērniem, noteikti ne māmiņas, ne grūtnieces, viss jau būtu forši, bet man palika karsti, mugura bija slapja, maskā paelpot nebija iespējams. Man ļoti interesē, kurš būtu atbildējis, ja būtu noģībusi? Nav jau tā ka pārdevēja mani neredzēja, skatījās vairākas reizes virsū un tik brīnījās! Vai tad šī kase nav domāta, lai māmiņām ar bērniem un grūtniecēm nebūtu ilgi jāgaida?
Liels prieks, ka tiek ņemta šīs kases nozīme vērā. Forši, ka personas, kas pērk alko tiek apkalpoti pirmie!
Šī nav tāda pirmā reize, ir apnicis! Bieži kase nestrādā, kad strādā neapkalpo tos, kam tā kase paredzēta!

Papildināts Karamele2020 20.11.2020

SISIA MAXIMA TALSI

Komentāri (6)

M Mego izmeklētājs 21.11.2020

Vai pandēmijas laikā grutniecei ir prāta darbs iet vazāties pa veikaliem?

K Karamele2020 21.11.2020

Ziniet, arī grūtniecei gribās ēst, un ja vīrs visu dienu darbā, tad ko darīt? Neēst, jo redz, nav prāta darbs pa veikaliem staigāt !

M Mošpietiek? 21.11.2020

Patiesībā šeit būtu jāsūdzas par pašiem pircējiem, kuri metās uz brīvāko kasi, neredzot uzrakstu, ka tā ir māmiņu kase. Un ja tajā brīdī rindä nevienas māmiņas nav, kasierei jāapkalpo pircēji, lai nenoslogotu citas kases un nepagarinātu klientu atrašanās laiku veikalā. Visi preci jau izlikuši un tad pienākat Jūs. Vai kāds, izņemot kasieri, to redzēja? Tā jau tauta neapmierināta un žultaina, un, ja kasiere visiem aizrādītu, lai savāc savus pirkumus un palaiž Jūs, nedomāju, ka visi ar smaidu tā arī darītu. Tiktu gan Jums, gan kasierei. Žēl, ka Jums tā sanāca. Tas ir koks ar 2 galiem. Ne jau kasiere te vainojama, bet pašu cilvēku necieņa un egoisms.

K Karamele2020 21.11.2020

To redzēja gan man priekšā stāvošie, gan kas aiz manis stāvēja. Protams, man pašai, nav vēlmes norādīt, ka šī ir māmiņu kase un līst pa priekšu visiem, man vienīgi žēl žēl, ka cilvēkiem pašiem nav saprotams, kam kase ir paredzēta.

M Mošpietiek? 21.11.2020

Saudzējiet sevi. Žēl, ka ne visi saprot, ka ne visām grūtniecība noris viegli un bez "specefektiem". Tas domāts tiem, kas teiks, ka grūtniecība nav slimība. Kad mēs gaidījām mūsu puisīti, biju stipri nobijies, jo sievai sākumä visu laiku bija slikti, ieēst neko nevar, uz beigām stipras muguras sāpes, ka ne pieliekties un uzpampušas kājas, ka kurpes nevar dabūt virsū. Bet viss beidzās labi, mazais nāca stiprs un vesels. Lai Jums un gaidāmajam mazulim stipra veselība!

M Mošpietiek? 21.11.2020

Nākošreiz ejiet uz citu kasi, kur mazāka rinda, ja māmiņu kase ir ciet vai ar garu rindu. Tas, ka kāda kase nestrādā, var nozīmēt to, ka kasierei ir pārtraukums. Viņai arī gribās ēst, padzeries un apmeklēt labierīcības.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes