www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

AtrisinātaMaxima - Slikts serviss

Labvakar! Es aizgāju uz maximu iepirkties un redzēju netīrus grozus un netīrus ratiņus man labs jautājums viņi vispār tīra grozus un ratiņus. Aizejot uz rimi tur ir tīri ratiņi un grozi paldies par uzmanību cerams beidzot maxima mazgās savus grozus un vēl tie grozi smird pēc netīram kurpēm.

28.10.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 29.10.2020

Labdien!
Lūdzam noprecizēt veikala adresi, kur novērojāt situāciju ar netīro inventāru un nosūtīt vēstuli uz [email protected] .
Iepirkumu ratiņu un groziņu dezinfekcija MAXIMA veikalos notiek katru dienu vismaz reizi dienā.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Sūdzība veiksmīgi atrisināta LaurisĀboliņš 30.10.2020

Augusta Dombrovska iela 74, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1015

"tie grozi smird pēc netīram kurpēm." - es gan nezinu, kā smird netīras kurpes. Bet iedomājoties skatu, kā viens [cenzēts] skraida pa Maximu un aposta grozus, kļūst vispār bail doties uz veikalu.

L LaurisĀboliņš 30.10.2020

@Jautrais analītiķis No gabala var jūst to smaku iejejot veikalā

L LaurisĀboliņš 30.10.2020

Un es aizmirsu adresi uzrakstīt šī ir tā adrese Augusta Dombrovska iela 74, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1015