www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Vakar iegāju xx maxima Talsos, paņemu ko vajag, dodos pie kases, kas paredzētā grūtniecēm un ģimenēm ar bērniem. Priekšā stāv 2 vīrieši... Man bērns niķojas... Kasiere paskatās un neko nesakot apkalpo priekšā stāvošos. Kam tad tā kase īsti domāta? !? Un tā ir vienmēr... Veikalu apmeklēju 1-2x nedēļa...

20.10.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 20.10.2020

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju!Izrunāsim šo gadījumu ar veikala attiecīgo kasieri.
MAXIMA Latvija izveidotajām speciālajām kasēm, kas paredzētas vecākiem ar bērniem darba principi ir sekojoši:
-prioritāte topošajām un jaunajām māmiņām ar mazuļiem un vecākiem ar pirmskolas vecuma bērniem;
-ja kase ir brīva, kasieris var apkalpot citus pircējus;
-ja pie kases pienāk pircējs ar bērnu vai topošā māmiņa, kasieris uzaicina un apkalpo bez rindas;
-pircējs, kurš sācis izlikt preci vai ir jau izlicis uz kases lentas tiek apkalpots pirmais.
Paļaujamies arī uz klientu sapratni, ka speciālās kases domātas topošajām un jaunajām māmiņām ar mazuļiem un vecākiem ar pirmskolas vecuma bērniem.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Papildināts Endija Leitarte 21.10.2020

Bet kad pati biju berniņa gaidībās ... izkrāmēju preci no groziņa pie kases pienāca sieviete ar bērnu .. man palūdza salikt preci groza un tad izkramēt velreiz vai aizbīdit visu lentes galā ... tad lai tie kam nav ne bernu ne vini stavokli lai ari krame preci groza un stiepj uz rindas beigam