www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien kopā ar savu 4 mēnešus veco mazuli devāmies uz Maximu Jelgavā, Rīgas ielā. Paņēmu visu nepieciešamo un devāmies uz pašapkalpošanās kasi. Skenējot lauku gurķus kase Saka, ka tie jāliek atpakaļ. Sieviete kas tur strādā, Saka ka esot nepareiza Cena, sen jau kods esot cits utt, lai liekot gurķus atpakaļ. Nolieku atpakaļ bet kase tālāk neļauj neko darīt. Kasiere man nepievērš uzmanību. Jautāju lai nāk man palīdzēt, ja jau kods cits (kā man, kā pircējam zināt kaut kādus mistiskos kodus?) .. Tā sieviete man atbild "jūs taču esat uz pašapkalpošanās kasi atnākusi". Viņa protams netaisījās piecelties no tā sava krēsla, vienkārši sēdēja. Es protams atbildu un saku "bet tāpēc jau jūs šeit esat lai palīdzētu". Viņa teica, ka viņa darot savu darbu ar datoru. Mans pacietības mērs protams bija pilns un es noteicu "ar tādu attieksmi jūs ilgi no tā krēsla nepiecelsieties". Un joprojām netaisījās piecelties lai palīdzētu. Noliku tos gurķus malā un saliku visus savus pirkumus maisiņā. Ejot ārā viņa ļoti augstprātīgā tonī man pateica "visu labu jums".. Kad piegāju pie info kases, tur veikala vadītāju neviens nevēlējās saukt, bet gan iedot man baltu labu lai rakstot sūdzību, taču man ar zīdaini tam nebija laika.
Domāju, ka tāds cilvēks dienu sabojāja ne tikai man. Varbūt labāk tomēr pakot dārzeņus, nevis būt saskarsmē ar klientiem.

21.09.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 22.09.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Mums ļoti žēl dzirdēt, ka esat saskārusies ar tādu attieksmi.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš. Ar atbildīgo darbinieci tika veiktas pārrunas par klientu apkalpošanas standarta prasībām, kā arī tika atgādināti viņas tiešie darba pienākumi.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

T Totino 31.07.2020
Darbinieki

Urrā! Svētki maxima, no 01.08. X tīklos pārdevēja vakance, nemazinot slodzi, tiks saukta par zāles darbinieku un līdz ar to h likme, kura tā jau niecīga, vēl mazināsies... No fiulmas, mācies meitiņ, citādi būs jāstrādā maxima...💩

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Paradeez 21.09.2020

protams uzrakstīt šo sūdzību nevarējāt bez bēbja pieminēšanas. Tā ir PAŠAPKALPOŠANAS kase, ja jums bēbis, rokās, nav laika, ejat uz kasi , jums tur visu ātri un pareizi izsitīs. Jūs darbinieci nepieņēmāt darba ,jums arī nav tiesību viņai draudēt vai aizrādīt

Vagons Komā 22.09.2020

Citi gribetu tagad ļoti savu bēbi, jo tam tagad idealais laiks. Bet finanses neļauj. Jums tā paveicies