www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Vakar iepirkos Maxima. Saskāros ar problēmu, ka vairākām precēm Cena nebija tāda, kāda pie produkta bija rakstīta. Proti, vistas pusspārni marinādē (neatceros precīzi kuri) , “Barni”, telefonu lādētājs, visiem bija rakstīts, ka akcija, bet aizejot pie kases nevienam nebija. Protams, pārdevēja uzstājīgi teica, ka es esmu kļūdījusies, lai gan “Barni” stāv pie kases, kur varēja redzēt šo akcijas cenu, kura nebija. Un ļoti labi atceros, ka visi šie vistas pusspārni stāvēja vienviet, kur bija izcelta dzeltenā krāsa akcija. Diezgan nepatīkami, ka šodien paņemot nopirkto Vidzemes gaļas meistara vārīto doktordesu tā nebūtu gļuma, kā izrādās arī termiņš beidzies (atzīstu, ka vajadzēja paskatīties derīguma termiņu) . Saprotu, ka vīrusa laikā visi piesargās, bet ja strādā, tad lai strādā kārtīgi.

22.04.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 23.04.2020

Labrīt!
Lai noskaidrotu radušos situāciju, lūdzu uzrakstiet veikala adresi.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Klients45566 22.04.2020

Barni maksā 0.27 centi pats pirku un tā nebija akcija

A aggnese 22.04.2020

Pie pašas kases bija akcijas cena 0,20€. Pati pārdevēja to redzēja, bet nemācēja paskaidrot!

Klients45566 23.04.2020

Iedomājies nenomainija cenu jo arī kasierem jāsēž kasē un jāapkalpo jūs viņam nav četras rokās un visur nevar uzpet.

Klients45566 22.04.2020

Salīdzinu svitrkodo uz iepakojumu un uz cenās vari iestāties darbā tād viss būs ideāli

T tele2 nidejs 22.04.2020

Ārprāts..vakardienas vistas puspārpini šodien pārvērtušies jau par glumu doktordesu