www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Konkrētajā veikalā regulāri nav izvietotas ikdienā nepieciešamākās preces: piena produkti, gaļas produkti U. C. Jo īpaši tie, kurirm tiek piemērota atlaide. Kā arī plaukti nav piepildīti pat ar ne tik ejošām precēm, piemēram, raugs, tomātu mērce U. C.
Šāda situācija novērota katru reizi ejot no rīta pēc veikala atvēršanas, un nav pamatojums pārdevējām atbildēt, ka produkti nav atvēsti no piegādātājiem (kā komentēja darbiniece, kad aizrādījām) jo redzams, ka sākoties veika darba laikam, aktīvi sāk izvietot visus šos produktus.
Principā tik pat tukši plaukti ir arī pēcpusdienā/vakarpusē.
Un šī situācija nav vienreiz novērota, bet regulāra.
Atveroties veikalam, plaiktiem būtu jābūt pilniem. Neaizrādītu ja trūktu dienas vidū atsevišķi ejošie produkti, jo saprotams, ka var nepagūt piepildīt, bet uzsākot darba laiku, plauktiem ir jābūt piepildītiem.

11.04.2020

G GoldenStateWarriors 11.04.2020

Acīmredzami, ka cilvēki ir aizmirsuši, ka atrodoties veikalā Jūs esat tikai pircēji (Jums vispār nav nekādas tiesības kādam kaut, ko aizrādīt vienīgais, ko Jūs varat ir lūgt), kam ir dota iespēja kaut, ko nopirkt!.

M Mego izmeklētājs 11.04.2020

Pārdevējām nav naktī jāizliek preces .kā arī preču piegadātāji nebrauc naktīs

M Mego izmeklētājs 11.04.2020

P.s. kurš ir konkrētais veikals?

L Livva 11.04.2020

Es nupat no Maximas un nav svarīgi no kuras, jo problēma ne vienīgajā.
Sūdzība par to, ka no veikaliem pazuduši mazie, tumši zilie iepirkuma grozi. Pieejami tikai gaiši zilie, pa zemi velkamie, kas jau paši par sevi ir drausmīgi nehigiēniski, jo uzglabājas tā, ka uz grīdas bijušie riteņi ir cita groza iekšpusē. Tomēr dažus pārcilāju un sapratu, ka tie savā mūžā ūdeni un lupatu pat iztālēm nav redzējuši, par dezinfekcijas līdzekli pat nerunājot. Rati atkrīt, principā nelietoju, jo tur liek bērnus ar zābakiem. Nav kur iepērkoties likt pirkumus, varētu uzreiz maisiņā, bet maisiņi tikai pie kasēm, tos, ievērojot 2m, nemaz nevar paņemt, lai neizietu kā Ozolnieku tantei.

L Livva 11.04.2020

Pat ja doma tāda, tad tas ir nepareizi. Tā kā man nevienos laikos nav patikuši virsū līdēji, tad jau sen biju iemanījusies zilo groziņu turēt tā, lai nevar pienākt pārlieku tuvu. Tagad visi staigā pirkumus mēģinot žonglēt rokās.

L Lola Maria 11.04.2020

Es atjaunoju savu laulību dzīvi pagājušajā gadā pēc iepazīšanās ar tiešsaistes liecību par Dr. Adeleke. Es sazinājās ar viņu [slēpt]@gmail.com), un es whatsapp viņam ir + 27740386124. Pēc septiņām dienām, uz manu izbrīnu mana sieva atgriezās pie manis. Līdz šim viss ir labi ar mums. Es ceru, ka pareizrakstības meklētāji atradīs šo liecību raktuvju noderīga. Tas viss ir par mēģina pirms es satiku tiesības pareizrakstības ritentiņš Doctor Adeleke. Paldies man vēlāk