www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss. Apmāna cilvēkus

Maxima - Slikts serviss. Apmāna cilvēkus

Alūksnē Latgales ielā depozīta punkts jau pēc 21: 00 vakarā aizslēgts. Kaut uzrakstīts, ka līdz 22: 00 strādā. Augļu nodaļā, ļoti daudz kastes tukšas. Nav pat ko izvēlēties. Pilnīgi nepieņemami. Totāla nolaidība. Jā darba laiks līdz 22 tad līdz 22, ok ir izņēmumi, bet tad obligāti ir jābūt paziņojumam, kura tur neviena vietā nebija.

04.02.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju.
Informējām veikala vadību par Jūsu sūdzību, lai pastiprināti pievēŗstu uzmanību situācijai augļu un dārzeņu nodaļā, kā arī pārbaudītu depozīta punkta darbalaiku.
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

N natilde 05.02.2022

Tas taču loģiski, ka 21 vakarā nav augļu, ko izvēlēties. Protams, ka tos kas vairāk bojājas aiznes jau savlaicīgi iekšā uz ledusskapjiem vai arī never jaunas kastes vaļā un nekrāmē līdz nākamajam rītam, jo tie ātri bojājas, un izdevīgāk ir neizlikt neko, nekā izlikt lai sabojājas ātrāk, tāpat tos augļus diži neviens 21 vakarā nepirks, drīzāk no rīta, kā arī vai tad tiešām nav redzams, ka visur trūkst darbinieku, īpaši jau nu šādās iestādēs, kā pārtikas veikali. Varbūt nav kas vienkārši to preci iznes un izkrāmē ārā… Bet par depozīta punktu. Ai, tas viss, manuprāt, jau ir izgāzies un ilgi nestrādās.