www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss, apkalpošana

Maxima - Slikts serviss, apkalpošana

Labdien! Šodien 3.12.2023. Aizejot uz Maxima depozīta nodošanas punktu, saskāros ar to, ka depozīts jātukšo. Aizgāju pie veikala darbinieces. Man pateica, ka brītiņš jāuzgaida, jo visi esot aizņemti. Nogaidīju 40 min, radās liela Rinda un nebiju vienīgā, kas gāja teikt par problēmu. Veikala darbinieki atbildēja, ka esot jāgaida kamēr tik izdarītu citi darbi un tad iztukšos taromātu. Tā arī nesagaidījām, kad iztukšos taromātu. Tikmēr maxima sieviete ārā kastes krāmēja un teica, ka viņa to nedarīšot, jo esot cits cilvēks kam tas jādara. Cik nopratu pēc citu cilvēku teiktā, kad attiecīgais cilvēks par taromāta iztukšošanu sēžot pie kases un pēc darba plkt. 21.00 iztukšos. Super attieksme!

03.12.2023

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 05.12.2023

Labdien!
Paldies par Jūsu ziņu.
Konkrētā veikala depozīta kiosks tiek atvērts no plkst.8.00 un aizvērts īsi pirms veikala darba laika beigām. Dienas laikā kiosks ir jātīra un pie šī brīža kioska lielās noslodzes tās var būt pat vairākas reizes dienā .Šai laika kiosks tiek slēgts vismaz uz 30 min., lai to iztīrītu pēc iekārtas pieprasītās programmas. Darbinieks, kurš apkalpo depozīta kiosku, ir nodarbināts arī citos veikala darba procesos, tāpēc rodas situācijas, ka darbinieks nevar uzreiz pēc signāla ierasties depozīta kioskā.
Atvainojamies par radušos situāciju un aicinām nodot taru agrākās rīta stundas ,kad ir mazāks klientu pieplūdums un depozīta taras pieņemšanas aparāts nav tik noslogots.
Novēlam patīkamu iepirkšanos Maxima tīkla veikalos!
Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda

S Sksksk 03.12.2023

Šo sūdzību neesmu likusi,lai klausītos kaut kādus pārpratumus vai klausītos kā māca mani. Ir jācīnas ar šīm problēmām un tām nav attaisnojuma,lai kārto lietas. Nevis cilvēkiem jācieš.

O Observatorija 03.12.2023

kasieriem un pārdevējiem uzbāž tos visus taromatus un pārējo, protams par tādam algām neviens negribēs to darīt papilddarbu, bet galu galā cieš pircēji

S sannas 03.12.2023

Kā tieši Tu cieti? Kadx iznāca un nodauzīja tevi?Dzert patīk, bet gribas saņemt naudu par pudelēm? Apsveicu, jo vairāk šādu sūdzību būs, jo ātrāk Maxima pieņems tādus pašus noteikumus Kā citi veikali- talonu varēsi atprečot veikalā, nevis dabūt naudu .
Maxima, tiešām parūpējieties taču beidzot par saviem darbiniekiem! Maz tā, ka viņiem jācilā smirdīgs pudeles un jātīra viss, tak vēl katrs dzērājs atļaujas mācīt un sūdzēties. Vienādus noteikumus ar citiem- nekādu skaidru naudu neizsniedz un viss.

T Trrr12 04.12.2023

Nevajag pēc sevis spriest, ja esi alkaholiķis, cik man zināms limonàdes pudelēm arī ir depozīts. Un ja Tu esi tik agresīvs komentāros, tad limonādi jau nu tiešām Tu nelieto 😂