www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss, agresīvs apsargs

Maxima - Slikts serviss, agresīvs apsargs

Kāpēc mūms Olaine Maxima X aizvērās 21: 55? A sargs aizver durvi un viss. Stāvēju gaidīju kad viņš atvērt viņus. Atver un nejau iet iekšā. Sāk bļaut ka viss ir aizvērts kamēr nam bija vēl 4 minūtes lai nopirkt vienu produktu. Ar rokām sāk izstumta no veikala.

26.12.2021

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 27.12.2021

Labdien!
Lai varētu pārbaudīt Jūsu sūdzību, lūdzu uz [email protected] atrakstiet kurā Maxima veikalā un kurā datumā ir notikusi šī situācija.
Par apsardzes darbinieka rīcību informēsim Drošības departamenta direktoru un ar atbildīgo darbinieku tiks veiktas pārrunas un atgādināti viņa tiešie darba pienākumi, īpaši uzsverot ar cieņu un lojāli izturēties pret klientiem.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram, ka turpmāk iepirkšanās MAXIMA tīkla veikalos Jums būs patīkama un neradīs vilšanos.
Ar cieņu,
“Maxima Latvija” komanda

K

Good Intentions 26.12.2021

Nav ko nākt uz pēdējām minūtēm un pieļauju, ka vel bija klienti kurus apkalpot un ir zināmi tādi klienti pēc ''viena'' produkta vai arī patiešām tā ir, bet bieži vien beigās ar tādiem ir problēmas.

L lkoreca 27.12.2021

Конечно, надо внимательней подходить к подбору специалистов, чтоб не нарваться на таких мудаков. Просто раньше везло, даже бысторо найденные работники не подводили. А тут такое, жаль в полицию на этих придурков не подашь заявление-сама виновата, внимательней надо быть, поэтому и предупреждаю других.

G Gulbenietis 27.12.2021

Piekrītu pingvinčikam ;). Līdz desmitiem visiem ir jāaizvācas prom, nevis jāienāk. Zb jau visi šitie, kas 21:30 saprot, ka piens ir skābs un vajag svaigu. Ir zapravkas. Nolohojāties, pērciet dārgāk un jebkurā diennakts laikā!..

S sannas 28.12.2021

Darba laika beigas nozīmē, ka šajā laikā tiek slēgtas durvis aiz pēdējā pircēja muguras un kasieri atstāj savas darba vietas. Tā ir pircēju izdomāta teorija, ka drīkst staigāt pa veikalu kamēr visu sev sapērk.