www.sudzibas.lv MAXIMA slikts servis

Maxima - slikts servis

GRIBĒTU PAJAUTĀT MAXIMA VADĪBAI,KĀ PAŅEMT PRECI?KASIEREI JAUTāJU,SAŅĒMU
ATBILDES VIETĀ DRAUDUS SAŅEMT SODU PAR NELIKUMĪGU FOTOGRAPĒŠANU UN RUPJU ATBILDI KA VIŅA NEKO NTVAR PADARĪT ,JO TĀ IR MAXIMA VADĪBAS PAVĒLE.TAS BIJA RĒZEKNĒ ATBRĪVOŠANAS ALEJĀ 142 a,KASIERE 151-2.TĀDA SITUĀCIJIR PRAKTISKI VISOS VEIKALOS MAXIMA X RĒZEKNĒ!VAI TAD MAXIMA DARBINIEKIM BŪTU JĀDOMĀ PIRCĒJU ĒRTĪBU,NEVIS AKLI PILDĪT ALČĪGĀS VADĪBAS DUMJĀS PAVĒLES.

J

Komentāri (14)

smejiesvesels 16.05.2018

1. Iemācies normāli rakstīt un formulēt domu.
2. Par kasieres foto ievietošanu Tu gan varētu atrauties.

Ciest nevaru šitos večus, kas apliecina savu vīrišķību terorizējot Maximas/ Rimi kasieres! Iespert varētu pa vienu vietu!Respektīvi, ja neesi pazemojis kasieri, tātad neesi vecis!

Ar prātiņu gan sūdzības rakstītājs lepoties nevar. Par ziedu izvietošanu kases zonā noteikti neatbild kasiere un tas nav tikai Rēzeknē. Interesants prātojums "DARBINIEKIM BŪTU JĀDOMĀ PIRCĒJU ĒRTĪBU,NEVIS AKLI PILDĪT ALČĪGĀS VADĪBAS DUMJĀS PAVĒLES", kas norāda, ka Jānis Deičmans papildus visam ir sabiedrībai bīstams anarhists.

J Jānis du 17.05.2018

JA TEV AR PRĀTIŅU VIS KĀRTĪBĀ,IEDOMĀJIES SITUĀCIJU JA TO SPAINI NEJAUŠI APGĀZĪSI!

To būtu visai pagrūti izdarīt, taču tas varētu būt labs risinājums, lai tiktu vaļā no šī idi.O.tiskā papildizvietojuma kases zonā!

ViktorsMizotājs 31.05.2018

no u.

Bomboklak 17.05.2018

Jāni? Vai tas tu?
https://www.sudzibas.lv/janis-deicmanis-nemaksa-par-ires-dzivokli-c382315

R Rotmannn 18.05.2018

Kada veida vini var nepildit vadibas rikojumus?ja visu laiku nak visadas parbaudes,vai viss ir ta ka vini paveleja?Jasudzas ofisa,viniem tur pilna galva ar stulbam idejam,viena no tam izvietot tas pukes uz kases,nevis uzstadit kautkadu stendu kur tas pukes nolikt.tie ziedi stav visas maxima.tie trauce gan pircejiem,gan kasieriem.nav kur kasierim salikt preci,un visu laiku ari jatira udeni,pircejiem ari visu laiku jaustraucas lai nenogaztu to spaini,pie tam nav iespejams erti savakt preci.maxima jau ka vienmer ir par visu padomats.vini neciena ne savus darbiniekus,ne pat tos kas viniem nes pelnu-pircejus

R Rotmannn 18.05.2018

Un tas pukes ne jau kasieris liek pe kases bet gan mainas vecakais,vai vecakais kasieris.

J Jānis du 19.05.2018

KASIEREI VAJADZĒJA LAIPNI ATVAINOTIS PAR DUMJAJĀM VADĪBAS PAVĒLĒM UN NOŅEMT SPAINI LAI VARĒTU ĒRTI PAŅEMT PIRKUMU,NEVIS DRAUDĒT UN RUPJI ATBILDĒT

R Rotmannn 19.05.2018

Kasierem nemaksa par to ka vini atvainojas katram klientam par augstas vadibas stulbam idejam.jo tadu ir daudz.viniem vispar aizliegts runat ar klientiem gan apkalposanas laika gan pec.viss kas viniem jasaka ir labdien,nosaukt pirkuma summu pajautat paldies karte un atvadities.nu ja nav kartes tad piedavat to nopirkt.viss.un jaapkalpo pec iespejas atrak par to vinas dabu piemaksu.ja leni strada dabu rajienu.ja apkalpoja un nav klienta tad jadara citu darbu.kramet plauktus zale vai kases zonu...Cilveku par robotu pataisa.gribi uz tualeti-sauc vecaku kasieri pat ja nav rindas un strada vel citas kases.ilgi v.kas.nenak-cura bikses,citadi rakstisi paskaidrojumu.Bet Jums nebija tiesibu fotografet tai skaita kasieri,par to ari bija rupja attieksme,vispar jau vinai bija jaizsauc apsardzi nevis pasai sev bendet nervus ar tadiem ka Jus.

J Jānis du 21.05.2018

Kasieri jau paši vainīgi ka iet strādāt vergu darbu, par vrgu algu.Ja nebūtu,kas strādā,gan jau paceltu algas un atieksme būtu cita!Fotografēt ar nav aizliegts pēc latvijas likumdošanas,aizliegta ir profesionālā fotograēšana un filmēšana,bez atļaujas.Pts veikals neprofesinālo fotografēsanu nevar aizligt jo veikals ir publiska,sabidriska vieta!

Bomboklak 22.05.2018

Vecīt vēl trīs dienas un kasiere var Tevi oficiāli "iz$#zt" tiesā, jo esi publicējis foto, bez viņas atļaujas.
Viens ir fotografēt (ko arī vairs nedrīkstēs), te vēl arī publicēšana.

Toč, laikam, nedraudzējies ar prātiņu.

R Rotmannn 19.05.2018

Un bilde skaidri redzams ari tas ka pirkumu vareja mierigi panemt gan no tas vietas no kuras bildejat,gan paiet pa labi un panemt no tas puses.

J Jānis du 21.05.2018

Paņemt jau var visu ja kas var pastiepties, bet ja nevar pastiepties?Ja nu vēl apgāz spaini,vi salauz kādu puķi,kas ta būs?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes